18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dodatkowe kilogramy nadchodzą

Wyzwolona Sablewska wygina się półnago i zapewnia: "Odpuszczam dietę"

20.02.2020  20:29
Wyzwolona Sablewska wygina się półnago i zapewnia: "Odpuszczam dietę"
Wyzwolona Sablewska wygina się półnago i zapewnia: "Odpuszczam dietę" Fot: credit TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Maja Sablewska jakiś czas temu narobiła medialnego szumu, pozując na Instagramie w bardzo wyzywających pozach. Teraz w Tłusty Czwartek powraca z nową siłą.

Maja Sablewska z okazji Tłustego Czwartku pozuje na Instagramie w prześwitującej bieliźnie i z wyjątkowo szczupłą sylwetką zapewnia fanów, że dziś odpuszcza sobie dietę. Najwyraźniej ją również ogarnęło pączkowe szaleństwo.

Zobacz także

Maja Sablewska na Tłusty Czwartek

Chociaż pączki nie są zdrowe, a jedzenie ich w nadmiarze może być nawet niebezpieczne, to Maja Sablewska zdaje się tym nie przejmować. Zamiast tego dba o to, by fani mieli nie tylko pełne usta łakoci, ale również głowy pełne grzesznych myśli.

Fani byli zachwyceni tym wydaniem celebrytki.

Na taką figurę jeden paczek nie zaszkodzi!
Tobie nawet kilka pączków nie zaszkodzi raz do roku
Oglądałam miliony razy Twoje programy ale takiego błysku w oku nie widziałam.

Wam również tak mocno podoba się Maja w erotycznym wydaniu? Trzeba przyznać, że konsekwentnie realizuje założenia wyzywającego wizerunku.

logo Tu się dzieje