18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brak słów

Majka Jeżowska była molestowana przez księdza?! Straszne wyznanie

23.10.2019  17:44
Majka Jeżowska była molestowana przez księdza?! Straszne wyznanie
Majka Jeżowska była molestowana przez księdza?! Straszne wyznanie Fot: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Majka Jeżowska jest kultową polską wokalistką, która karierę poświeciła głównie na robienie piosenek dla dzieci. Teraz na jaw wyszła straszliwa prawda o jej przeszłości. 

Majka Jeżowska wyraziła swoje wsparcie dla akcji "#Tęczowy piątek", która organizowana jest przez Kampanię Przeciw Homofobii i której celem jest wsparcie młodzieży LGBTQ. Z tej okazji zdecydowała się odnieść do popularnego ostatnio tematu, czyli zakazania edukacji seksualnej dzieci pod karą więzienia przez aktualny rząd.

Sprzeciw wobec ustawy PiS wyraziło już wiele gwiazd i obywateli. Podczas oficjalnej manifestacji pod Sejmem, która odbywała się pod wymownym hasłem: "Jesień średniowiecza", protestowała m.in. Anja Rubik.

Majka Jeżowska opowiada o molestowaniu

Majka Jeżowska przed laty odsunęła się od Kościoła. Teraz chcąc wesprzeć całą pokrzywdzoną młodzież, zdecydowała się na bardzo osobiste i przerażające wyznanie. Jak się okazuje, w młodości ona sama miała przykry epizod, który mógł wpłynąć na całe jej życie.

Piosenkarka opowiedziała o tym, że kiedy miała 14 lat brała udział w Festiwalu Pieśni Sakralnej. Podczas dni konkursowych, pewien obecny tam ksiądz próbował ją dotykać. Jeżowska przestała chodzić na zajęcia i została skreślona z listy uczestników. Swoim postępowaniem uchroniła się przed tragedią, ale z pewnością do dziś czuje się głęboko dotknięta tą sytuacją. 

Deprawowanie, owszem, odbywa się w szkole, ale często na lekcjach religii. Opowiem historię, która dotyczy córki mojej znajomej. Katechetka na lekcji religii mówiła do 11-, 12-letnich dzieci, że homoseksualizm jest grzechem śmiertelnym i za to powinno się trafić do więzienia

- mówiła, co myśli o deprawowaniu młodzieży przez edukację seksualną, na łamach Gazety Wyborczej.

Dla mnie to oczywiste, że kiedy trzeba poprzeć ideę, która ma na celu ocalić człowieka i jego godność, wchodzę od razu. Tak jestem wychowana przez bardzo wierzących rodziców 

- podsumowała swój udział w akcji "#TęczowyPiątek".

Mamy nadzieję, że nie ta historia da wszystkim do myślenia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej