18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani gratulują

Majka Jeżowska powitała na świecie dziecko!

10.01.2022  17:08
Majka Jeżowska została babcią.
Majka Jeżowska została babcią. Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Majka Jeżowska jest cała w skowronkach. Jej rodzina właśnie się powiększyła, a piosenkarka mogła z uśmiechem powitać kolejne dziecko w swoim rodzie. Przeszczęśliwa artystka właśnie została babcią!

Majka Jeżowska ma poważne powody do świętowania. Piosenkarka właśnie została babcią. Cała jej radość wypełnia również serca fanów, którzy od momentu uzyskania wiadomości o szczęśliwym wydarzeniu, nie przestają jej gratulować.

Majka Jeżowska przeżywa właśnie najszczęśliwsze chwile w swoim życiu. Jej jedyny syn został ojcem. Tym samym rodzina artystki powiększyła się, a ona będzie miała okazję spisać się w nowej, wielkiej roli. 

Majka Jeżowska została babcią!

Majka Jeżowska jest największą w Polsce gwiazdą piosenki dziecięcej, więc jej nowy członek rodziny na pewno z lubością wysłucha śpiewanych przez babcię kołysanek. Piosenkarka wylansowała wiele przebojów, takich jak "A ja wole moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są", które na zawsze zapisały się w kartach historii polskiej muzyki. 

Majka Jeżowska poinformowała swoich fanów o tej radosnej nowinie za pomocą mediów społecznościowych. Wcześniej informowała, że jej synowa Sophie Kula-Jeżowska, jest w ciąży. Kiedy nadszedł czas rozwiązania, również się tym pochwaliła w sieci.

Sophie Kula-Jeżowska, ukochana syna piosenkarki – Wojciecha, urodziła w poniedziałkowy poranek piękną córeczkę! Para nadała jej imię Róża. Majka Jeżowska tym samym nie posiada się z radości.

Początek tygodnia i początek nowego życia! O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie, skoro rodzice umieszczają posty, to babcia też! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem, ale wszystko się udało pod czujną opieką Szpitala im. Świętej Rodziny! Gratuluję dzielnej mamie i mojemu czułemu synowi - kocham Was bardzo i nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką

- napisała w internecie.

Planeta gratuluje i wita na świecie!