18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowoczesność pierwsza klasa

Makłowicz świeci gołą klatą na Instagramie. Majtki i szampan w tle

06.12.2019  14:48
Makłowicz świeci gołą klatą na Instagramie. Majtki i szampan w tle
Makłowicz świeci gołą klatą na Instagramie. Majtki i szampan w tle Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Robert Makłowicz postanowił zaistnieć w social mediach! Prezenter kulinarny zaprezentował na wejściu bardzo odważne zdjęcie, które niejednego zadziwi. 

Robert Makłowicz zaiste wykazał się ogromnym dystansem do siebie, wstawiając to wyjątkowe zdjęcie na Instagram. Prezenter znany z programów kulinarnych w wieku 56 lat szturmem podbił social media.

Robert Makłowicz gwiazdą internetu

Na jedno z pierwszych zdjęć na swoim prywatnym profilu wybrał czystą kontrowersję. Widzimy na nim Makłowicza roznegliżowanego, w stroju kąpielowym i z kieliszkiem napoju wyskokowego w ręce. 

Kondycja otoczenia sprzyja niespiesznej, pogłębionej lekturze. Świetny Szczerek o orbanowskich Węgrzech, a również i o nas samych

- podpisał je z zachowaniem charakterystycznej dla siebie narracji.

Widać z resztą, że Robert Makłowicz prowadzić będzie swój Instagram z humorem i wkrótce może stać się jednym z bardziej popularnych influencerów w Polsce.

Witamy na Instagramie. Uwielbiamy pana! Bo życie trzeba smakować niespiesznie

- wita serdecznie internauta.

Król powrócił! 

- napisał zachwycony ktoś inny.

Być może synowie Roberta Makłowicza, którzy powtarzali mu, że: "kto nie ma Instagram - ten nie żyje" przysłużyli się całemu, polskiemu społeczeństwu.

Niecierpliwie czekamy na więcej!

Przeczytaj więcej
Komentarze