18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polsat zapłaci karę?

Maleńczuk w Sopocie szokuje. "Vladimir, ***"

Wojciech Kozicki
21.05.2022  10:05
Maleńczuk w Sopocie wykonał utwór „Vladimir” i "Sługi za szlugi". Polsat zapłaci karę?
Maleńczuk w Sopocie wykonał utwór „Vladimir” i "Sługi za szlugi". Polsat zapłaci karę? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie i skandal na scenie. Maciej Maleńczuk sprawił, że Polsatem pewnie zajmie się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Wykonał na scenie „Sługi za szlugi” oraz utwór dla Władimira Putina "Vladimir". Polacy są w szoku, ponieważ usłyszeli wulgarną i pełną przekleństw twórczość.

Maciej Maleńczuk na Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie wstrząsnął Polską. Koncert Platynowy nie mógł odbyć się mocnych akcentów dotyczących Ukrainy, ale bez wątpienia były wokalista Pudelsów pobił wszelką konkurencję. Wykonał utwór „Sługi za szlugi” i ze sceny wyraził wsparcie dla Ukraińców walczących o swój kraj. Po chwili poleciały jednak wulgaryzmy pod adresem prezydenta Rosji.

Maleńczuk w Sopocie. Wałęsa i utwór "Vladimir"

Maleńczuk w Sopocie pozdrowił ze sceny Lecha Wałęsę. Przypomniał, że były prezydent przyczynił się do wyprowadzenia wojsk rosyjskich z Polski. Sądząc po komentarzach w internecie, nie wszyscy zgadzają się z maleńczukową interpretacją historii Polski.

Całym sercem wspieramy walczącą Ukrainę, wszystkich tych chłopców, którzy, zamiast jeździć kabrioletem i podrywać panienki, muszą teraz być w polu i walczyć o wolność swojego kraju. Chciałem też z całego serca pozdrowić Lecha Wałęsę, który wyprowadził rosyjskie wojska z Polski. Kto o tym zapomniał, niech sobie przypomni. Zagramy piosenkę "Sługi za szlugi", która mówi o tym, że ślepe posłuszeństwo władzy nie jest żadnym patriotyzmem – powiedział Maleńczuk w Sopocie.

Następnie Maleńczuk wykonał swój wulgarny utwór „Vladimir”, wymierzając muzyczny cios we Władimira Putina. Polacy oglądający transmisję z Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie byli wstrząśnięcie. Czy Polsat zapłaci karę za przekleństwa w telewizji?

Enej i Bednarek w Sopocie dla Ukrainy

Poza Maleńczukiem wystąpił m.in. zespół Enej i wykonał utwór „Brat za Brata” nagrany oryginalnie ze słynnym ukraińskim zespołem Kozak System. Kamil Bednarek zaśpiewał w duecie z Daną Vynnytską.

Maciej Maleńczuk - Sługi za szlugi - Polsat SuperHit Festiwal 2022

Maciej Maleńczuk VLADIMIR