18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wesołe pierdololo"

Godlewska UDERZA W ANTYSZCZEPIONKOWCÓW

18.01.2022  16:52
Małgorzata Godlewska uderza w antyszczepionkowców.
Małgorzata Godlewska uderza w antyszczepionkowców. Fot: MARIUSZ KAPALA / Gazeta LUBUSKA/Polska Press/East News

Małgorzata Godlewska, która w sieci zasłynęła amatorskim śpiewaniem i pokazywaniem swych wdzięków, prywatnie jest pielęgniarką. Nie zważając na to, że w tej grupie mogą być jej fani, mocno uderza w antyszczepionkowców. Wykończona dwuletnią walką z pandemią ma dla nich prosty przekaz.

Antyszczepionkowcy strzeżcie się! Małgorzata Godlewska z chęcią pokaże Wam, gdzie raki zimują. Celebrytka, która wysławiła się śpiewaniem kolęd i niezasłanianiem swojego ciała — prywatnie pracuje jako pielęgniarka.

Małgorzata Godlewska uderza w antyszczepionkowców

Tym samym ma wielkie doświadczenie w walce z Covid-19 i jest przekonana, że szczepionki mogą uratować niejedno życie. Kobieta postanowiła mocno wypowiedzieć się na temat antyszczepionkowców w jednym z najnowszych wywiadów. Oberwała nawet Edyta Górniak, od której niegdyś Godlewska czerpała piosenki i inspiracje.

"Oczywiście nikogo dosłownie nie przekonywała (Edyta Górniak - przyp. red.), ale słowa i komunikaty, lekceważenie sytuacji epidemiologicznej wpływają na innych, bo ludzie podejmują decyzje na podstawie opinii ich autorytetów. Załóżmy, że to były dorosłe osoby. A więc 10 procent fikcyjnych fanów Edyty, które w konsekwencji mogły zrezygnować ze szczepionki, przełożyłoby się na 115 śmierci w 2021 roku. 115 rodzin mogło stracić swoich bliskich" - mówiła ostro Godlewska.

Jaką moc oddziaływania ma Edyta Górniak, czy jest to tylko Instagram, czy więcej? I podobnie z każdą inną osobą: czy to jest kurator oświaty, czy influencer, celebryta i tak dalej... Ich pozycja i zasięgi przekładają się na decyzje dotyczące szczepień. To nie jest wesołe "pierdololo", to są realne śmierci, w których uczestniczę praktycznie codziennie

- dodała.

Pomyślelibyście dawniej, że Małgorzata Godlewska będzie miała więcej wiedzy i zdrowego rozsądku niż inne gwiazdy polskich mediów społecznościowych i klasycznych? My gratulujemy podejścia i polecamy brać przykład.

Czytaj także