18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ludzie zachwyceni

Godlewska z wypiętym kroczem kpi z Dudy i wspomina Jezusa

17.05.2020  17:22
Małgorzata Godlewska apeluje do Polaków i kpi z Dudy
Małgorzata Godlewska apeluje do Polaków i kpi z Dudy Fot: Godlewska/Facebook

Małgorzata Godlewska po raz kolejny w specyficzny sposób komentuje polską politykę i oczywiście eksponuje półnagie ciało. Zapomniana już nieco pato-gwiazdka apeluje: Miłujcie się.

17 maja to międzynarodowy dzień walki z homofobią. Niestety, zaledwie kilka dni temu okazało się, że Polska jest najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej (raport ILGA Europe). Nic dziwnego, w całym kraju prawie 100 samorządów okrzyknęło się "strefami wolnymi od LGBT", a o polskiej homofobii powstają przytłaczające dokumenty w największych mediach na świecie. Tymczasem polski rząd jedynie wzmaga nienawiść do osób nieheteronormatywnych i uparcie odmawia im podstawowych praw.

W dniu walki z homofobią, po raz kolejny dała o sobie znać Małgorzata Godlewska. Pato-celebrytka, choć słynie z kontrowersji i "szczucia cycem", potrafi czasem trafnie ocenić rzeczywistość. Tak jak i dzisiaj, gdy zaapelowała o miłość.

Godlewska vs homofobia

W dniu walki z homofobią Małgorzata Godlewska zakpiła z siermiężnych rapów prezydenta Andrzeja Dudy i tym samym wezwała Polaków do tolerancji i niesłuchania panujących nam w kraju polityków.

Naprawdę, nie ma żadnego znaczenia, co kto lubi lizać i jak chce przy tym wyglądać. Nie pozwólcie, aby Wasze myślenie przysłonił ostry cień mgły. Dziś obchodzimy międzynarodowy dzień walki z homofobią, transfobią i bifobią. Jakie kazanie wygłosiłby nam dziś Jezus?

- dopytuje celebrytka.
Pani Małgorzata nie byłaby sobą, gdyby do wpisu nie dodała kilku mniej lub bardziej prowokacyjnych, półnagich fotek - tym razem w skąpych majtkach, koszulce z tęczowym sercem i hełmem z biało-czerwoną opaską.

Czytaj także