18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brawo!

Godlewska odznaczona przez Niedzielskiego. Wypadła śpiewająco

18.11.2021  13:29
Małgorzata Godlewska wyróżniona przez resort zdrowia
Małgorzata Godlewska wyróżniona przez resort zdrowia Fot: Mateusz Grochocki/East News

Minister Zdrowia Adam Niedzielski wyróżnił Małgorzatę Godlewską za walkę z pandemią oraz "zasługi dla ochrony zdrowia". Internetowa celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych honorową odznaką.

Małgorzata Godlewska wraz ze swoją siostrą od kilku lat podbija Internet, publikując w sieci, przyprawiające o ból głowy piosenki. Mimo wszystko fałszowane utwory, wzbogacone kiczowatą stylizacją i ponętnym tańcem sprawiły, że siostry Godlewskie osiągnęły medialny sukces.

Godlewska wyróżniona przez Ministerstwo Zdrowia

Co ciekawe, na co dzień Małgorzata Godlewska pracuje w szpitalu jako pielęgniarka. 43-latka wielokrotnie relacjonowała dramaty, do których dochodziło na oddziałach covidowych. Teraz za pomoc w walce z pandemią COVID-19 została nagrodzona przez Ministerstwo Zdrowia.

Taka sytuacja, Kochani. Zostałam dziś wyróżniona przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego odznaką honorową "Za zasługi dla ochrony zdrowia" za walkę z pandemią. Gratuluję wszystkim wyróżnionym i mam nadzieję, że podobne odznaczenia dotrą do "covidowych" medyków w całej Polsce. Tylko oni naprawdę wiedzą, jak było - poinformowała na Twitterze.

Godlewska zwróciła się również do przeciwników szczepień. Krótkim apelem postanowiła przekonać ich do zmiany swojej postawy.

Odznakę dedykuję wszystkim moim pacjentom (i ich rodzinom), którzy nie mieli tego szczęścia i nie doczekali szczepionki. Żegnali mnie spojrzeniem i mocnym uściskiem dłoni, bo nie mieli już siły mówić… Korzystając z sytuacji - nie bądźcie głupi. Jeżeli jeszcze się nie zaszczepiliście, to zróbcie to natychmiast - dodała internetowa celebrytka.

Pod wpisem pojawiła się też pamiątkowa fotografia z momentu odbierania nagrody. Teraz antyszczepionkowcy zmienią zdanie?

Czytaj także