Figura do pozazdroszczenia

Małgorzata Kożuchowska prawie naga kusi i nęci [FOTO]

19.05.2020  12:07
Kożuchowska kusi figurą
Kożuchowska kusi figurą Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Trzeba przyznać, że znana aktorka mimo prawie 50 lat na karku trzyma się naprawdę dobrze, a potwierdzeniem tego jest jej nowe zdjęcie na Instagramie. Takiej figury pozazdrości jej niejedna młodsza kobieta!

Małgorzata Kożuchowska żadnej pracy się nie boi. Aktorka podbiła nie tylko ekrany telewizyjne za sprawą "M jak miłość", czy "Rodzinki.pl", ale też ekrany kinowe w "Kilerze", a niedawno w "Plagach Breslau", czy "Bad Boyu" Patryka Vegi. Teraz pochwaliła się swoją figurą, publikując na Instagramie odważne zdjęcie, na którym pojawiła się prawie naga.

Małgorzata Kożuchowska pozuje rozebrana 

Oczywiście, niekoniecznie musicie lubić jej dokonania aktorskie. To jest w końcu kwestia gustu. Jedno jest jednak pewne - należy szanować jej pracę nad sobą. Kożuchowska niewątpliwie dba o figurę, bo mimo 49 lat w dowodzie, aktorka prezentuje się naprawdę dobrze. Z tym zgadzają się komentujący na Instagramie, którzy zasypali ją komplementami.

Zresztą zobaczcie sami Kożuchowską w wersji "imprezowej":

Sama aktorka napisała na Instagramie, że naszykowała się na imprezę, której nie ma. My jesteśmy jednak pewni, że znalazłoby się mnóstwo osób chętnych na zabawę w towarzystwie Małgorzaty Kożuchowskiej w takim wydaniu.

Przeczytaj więcej
Komentarze