18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie WOW

Wychudzona Kożuchowska pozuje topless

15.01.2021  15:46
Małgorzata Kożuchowska topless
Małgorzata Kożuchowska topless Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych aktorek, które prezentują olbrzymią klasę. Trudno przyłapać ją na jakiejkolwiek wpadce, a co najważniejsze - gwiazda nie wstydzi się swojej artystycznej przeszłości. Na Instagramie opublikowała zdjęcie topless, które nie jest szczególnie korzystne.

Małgorzata Kożuchowska z całą pewnością ma w sobie gigantyczną klasę. Chociaż patrząc na nią trudno w to uwierzyć, to w tym roku aktorka skończy 50 lat. Być może z tej okazji postanowiła powspominać, jak wyglądała i czuła się kiedyś. 

Małgorzata Kożuchowska topless na fotografii z przeszłości

Patrząc w przeszłość, Małgorzata Kożuchowska wróciła do czasów, w których była przeraźliwie chuda i nie wahała się pozować topless. Jak widać, dojrzała artystka zupełnie nie wstydzi się tego, jak wyglądała i zachowywała się w przeszłości. Zresztą nie ma ku temu najmniejszych powodów.

Chudość i młodość na dobranoc

- napisała Małgorzata Kożuchowska na Instagramie. Zdjęcie, które zaprezentowała swoim wiernym fanom było wykonane przez Marcina Tyszkę do magazynu "Twój Styl". Artystka okrasiła je  hasztagiem #lata60. 

Teraz Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za prawdziwą ikonę mody i stylu, ale do takiego momentu jej życia doprowadziły lata testowania różnych strojów, fryzur i rozmiarów figury. Najważniejsze, że poza klasą - artystka ma także dystans do siebie.

Na 50-te urodziny, które będzie obchodzić w kwietniu tego roku - Planeta życzy wszystkiego najlepszego!

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze