18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walczy od lat

Małgorzata Kożuchowska w drastycznym wyznaniu. Jest nieuleczalnie chora

26.11.2019  13:55
Małgorzata Kożuchowska w drastycznym wyznaniu. Jest nieuleczalnie chora
Małgorzata Kożuchowska w drastycznym wyznaniu. Jest nieuleczalnie chora Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska postanowiła wyjawić prawdę o swoim stanie zdrowia. Aktorka walczy z chorobą, na która nie ma skutecznego lekarstwa. 

Małgorzata Kożuchowska bardzo rzadko dopuszcza swoich fanów do życia prywatnego. Tym razem postanowiła być jednak szczera z osobami, które fascynują się jej aktorstwem. Gwiazda Rodzinki.pl przyznała, że walczy z ciężką chorobą.

Małgorzata Kożuchowska walczy z ciężką chorobą

Małgorzata Kożuchowska ma świadomość, że na jej dolegliwość nie ma skutecznego lekarstwa. Można z nią walczyć jedynie objawowo. Mimo to, aktorka cieszy się, że w ogóle została zdiagnozowana. 

Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem. Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona, przemęczona i przeziębiona. Odporność zerowa. Wzięłam się za siebie i jest ogromna poprawa. Zrobiłam to dla siebie i dla dziecka, wcześniej wciąż brakowało czasu… Było warto – czuję się o niebo lepiej!

– napisała gwiazda na swoim Instagramie. 

Małgorzata Kożuchowska wspomniała również o trudnym okresie, który przeżyła po porodzie. Taka szczerość w świecie celebrytów nie zdarza się często, dlatego warto ją docenić.

Byłam wyczerpana, napuchnięta, czułam, że we wszystkim wyglądam słabo. Ostatnią rzeczą, na jaką miałam ochotę, to pokazywać się tak światu. Jeszcze dziś, kiedy przypadkiem trafię na odcinki Rodzinki.pl z tego okresu widzę „księżyc w pełni”. Zresztą pamiętam pojawiające się w internecie komentarze w rodzaju: „czy ja muszę wciąż patrzeć na tę twoją opuchniętą gębę”. Urocze

– podsumowała Kożuchowska.

Życzymy dużo zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze