18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to koniec

Kożuchowska we łzach. Załamana żegna się z fanami

20.02.2020  13:38
Kożuchowska we łzach. Załamana żegna się z fanami
Kożuchowska we łzach. Załamana żegna się z fanami Fot: Małgorzata Kożuchowska / Instagram

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami tragiczną nowiną. Już więcej nie zobaczymy jej na ekranach telewizorów. TVP podjęła szokująca decyzję.

Ta wiadomość zasmuci wielu Polaków. Telewizja Polska nie widzi sensu kontynuowania jednego z największych swoich hitów. Po 10 latach Rodzinka.pl zostanie zdjęta z anteny.

Dlaczego? Jak na razie nie wiadomo. O wszystkim poinformowała jedna z głównych aktorek serialu Małgorzata Kożuchowska. Artystka sugeruje, że decyzja TVP nie jest przypadkowa.

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”

- napisała na Instagramie.

Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci - podziękowała fanom.

Chciałabym Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów - dodała.

Pani Małgorzata nagrała dla swoich fanów krótki film, w którym wspomina pracę na planie i dziękuje ekipie Rodzinka.pl za wspólnie spędzone lata. Aktorka nie była w stanie powstrzymać łez. Widać, że decyzja TVP była dla niej zaskoczeniem i nie chce rozstawać się z serialem.

Przeczytaj więcej
Komentarze