18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co z kontaktem z wnukiem?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie widuje Vincenta?!

20.06.2022  21:41
Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie widuje wnuka?
Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie widuje wnuka? Fot: TRICOLORS/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie widuje się ze swoim najmłodszym wnukiem Vincentem, synem Antoniego Królikowskiego? Takie zarzuty odpierała w internecie. Z pewnością dla babci musi być to wielce nieprzyjemna sytuacja.

Sytuacja rodzinna Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej nieco się skomplikowała, od kiedy jej dzieci zaczęły zakładać własne rodziny. O ile większość latorośli żyje w szczęśliwych związkach, o tyle jej syn Antoni opuścił swoją żonę chwilę po narodzinach ich pierwszego synka Vincenta.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła zawsze liczyć na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę. Tym samym aktorka, która już staje na nogi, nie zamierza odpuszczać byłemu partnerowi lub też ułatwiać mu życia.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie widuje wnuka?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jako babcia małego Vincenta w przeważającej części przypadków milczy w sieci na temat sytuacji syna i jego pierwszego dziecka. Ostatnio jednak musiała odeprzeć poważny atak i zarzut, że w ogóle nie widuje się ze swoim najmłodszym obecnie wnukiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się w sieci zdjęciem z najstarszym wnukiem, Józefem. To ona, choć mało kto mógłby przypuszczać taki obrót sprawy, włożyła kij w przysłowiowe mrowisko.

"A gdzie zdjęcie z Vincentem? To też wnuk, co to za babcia, masakra..." - napisała "fanka" gwiazdy. Faktycznie zdjęcia z synem Joanny Opozdy próżno szukać na Instagramie jego babci od strony ojca. Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła jednak odeprzeć krzywdzący zarzut.

Mam zdjęcia z Vincentem, ale nie mam obowiązku ich upubliczniać. Szanuję wolę rodziców, a pani życzę spokoju i roztropności w ocenianiu innych

- odpisała mama Antka Królikowskiego.

Myślicie, że w rodzinie wszystko się jakoś ułoży?

Czytaj także