18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne wieści

Małgorzata Potocka w poważnym stanie! Gwiazda walczy o życie

03.11.2020  10:10
Małgorzata Potocka ma koronawirusa
Małgorzata Potocka ma koronawirusa Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Małgorzata Potocka walczy o każdy oddech. Gwiazda zakaziła się koronawirusem, a jej stan jest bardzo poważny.

Koronawirus SARS-COV-2 nie oszczędza nikogo i atakuje kolejne znane osoby. Przerażający wirus w ostatnim czasie pozbawił życia popularnego aktora, znanego szerszej publiczności z roli Boczka w serialu "Świat według Kiepskich" Dariusza Gnatowskiego. Z koronawirusem mierzyła się też między innymi aktorka Maja Ostaszewska, która chorobe przeszła bardzo poważnie, a także celebryta Radosław Majdan.

Teraz koronawirus dopadł Małgorzatę Potocką. Właścicielka Teatru Sabat już od trzech tygodni walczy z COVID-19 w szpitalu, a jej stan jest poważny.

Małgorzata Potocka walczy o życie. Ma COVID-19

19 listopada w Teatrze Sabat zaplanowana była premiera najnowszego musicalu "Broadway-Warszawa", zdaje się jednak, że z hucznej imprezy nici. Właścicielka teatru Małgorzata Potocka od tygodni nie może wygrać z COVID-19.

Artystka koronawirusem zakaziła się od jednej z tancerek. Niestety kobieta ciężko zachorowała i wylądowała w szpitalu. Małgorzata Potocka nie była w stanie samodzielnie oddychać, dusiła się. Lekarze musieli podać jej tlen.

Trzeci tydzień jestem w szpitalu i boję się o swoje życie, boję się, że przestanę oddychać. Czuję się strasznie, kaszel mnie dusi, jestem podłączona pod tlen

- wyznaje wykończona Małgorzata potocka w rozmowie z "Super Expressem".

Niestety pani Małgorzata należy do grupy osób podwyższonego ryzyka. Kobieta pięć lat temu przeszła operację serca, więc jej organizm jest dziś mocno osłabiony i ciężej mu poradzić sobie z zakażeniem, niż pacjentom bez chorób towarzyszących. Teraz artystka przerażona wyznaje: boję się, że moje serce się zatrzyma.

Boję się, że moje serce przestanie bić, bo jest sztucznie utrzymywane przy życiu. Mam przecież zastawkę - wyznaje.

Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia i stan wyjątkowy?

Pandemia koronawirusa w Polsce szaleje i nikt nie wie, jak ją zatrzymać. Ministerstwo Zdrowia zapowiada już trzecią strategię walki z zagrożeniem, rząd zamyka kolejne branże, a ludzie mówią o stanie nadzwyczajnym. Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak oskarżył o szerzenie pandemii opozycję, a Jarosław Kaczyński ani myśli łagodzić nastrojów społecznych i zapowiada wojnę z obywatelami. Tymczasem od początku epidemii w Polsce zakażenie koronawirusem potwierdzono już u 400 tysięcy osób, z czego niemal 4 tysiące pacjentów zmarło.

Czytaj także