18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To zdrowo?

Małgorzata Rozenek DRASTYCZNIE SCHUDŁA. Poznalibyście ją?

21.12.2020  16:17
Małgorzata Rozenek schudła
Małgorzata Rozenek schudła Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła swoje trzecie dziecko. Od tego momentu rozpoczęła heroiczną walkę o powrót do dawnej sylwetki. Gwiazda TVN zaparła się w sobie i jest teraz... chudziutka jak przecinek. Fani martwią się, czy tak szybka utrata wagi nie odbije się na zdrowiu świeżo upieczonej mamusi małego Henryka. 

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana i matką małego Henryka. Kobieta urodziła swoje trzecie dziecko po długiej walce z własnym organizmem. Malutki Henryk jest bowiem owocem procedury in vitro.

Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, natomiast w drodze do wzięcia na ręce swojego synka - gwiazda sporo przytyła. To jedyny efekt uboczny, który zapewne nie przekłada się na szczęście rodziny. Wiadomo jednak, że show-biznes rządzi się swoimi prawami i Małgorzata Rozenek odczuwała silną potrzebę szybkiego powrotu do formy. 

Małgorzata Rozenek drastycznie schudła

Przy pomocy wielu personalnych trenerów i odpowiedniej, prowadzonej przez specjalistów diety - gwiazda momentalnie wróciła do swojej figury, a nawet jest szczuplejsza niż przed urodzeniem Henryka. Fani martwią się jednak, czy jej zdrowie nie ucierpi na tak szybkiej utracie kilogramów. Wszyscy wiedzą, że powinno się chudnąć powoli, by nie zafundować szoku swojemu ciało.

Chudziutka jak przecinek...

Pani Gosiu, wszystko w porządku?

Z dodatkowymi kilogramami też było pięknie!

Oj, oj chyba za chudo...

- piszą fani w licznych komentarzach.

Patrząc jednak na zdjęcia Małgorzaty Rozenek na jej instagramowym profilu - stwierdzamy, że gwiazda z całą pewnością jest bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy. W przylegających ubraniach z wielką dumą prezentuje nową sylwetkę. 

Planeta na Święta życzy dużo zdrowia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej