18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Małgorzato, co dzieci na to?

Rozenek TOPLESS. Radzio capnął żonkę aż mu się Indianin naprężył

24.05.2021  17:32
Małgorzata Rozenek-Majdan topless pracuje ciężko w Meksyku. Gdyby Radosław tak kiedyś łapał piłki jak ją, byłby najlepszym bramkarzem świata
Małgorzata Rozenek-Majdan topless pracuje ciężko w Meksyku. Gdyby Radosław tak kiedyś łapał piłki jak ją, byłby najlepszym bramkarzem świata Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Radosław Majdan niegdyś łapał piłki, a teraz chwyta za… sami wiecie. Małgorzata-Rozenek Majdan na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie topless na basenie z Pysiulą. Czy takie foteczki nago wypadają mamie trójce dzieci?

Gdy większość Polaków może pozwolić sobie najwyżej na opalanie na mikroskopijnym balkonie w bloku, albo smażenie pupy w słońcu za stodołą, Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Pysiulą Majdanem wygrzewają swoje boskie celebrycie ciała w Meksyku. Jak jednak zwróciła uwagę Perfekcyjna Pani Domu, pojechała tam DO PRACY.

Małgorzata Rozenek i ciężka praca topless w Meksyku

Małgorzata Rozenek jeszcze przed wylotem ujawniła, że będzie w Meksyku przez miesiąc pracowała nad „secret projektem”. Tym samyM, jak podejrzewa Pomponik, Majdanowie za wyjazd i pobyt w Meksyku zapewne ZAPŁACĄ NIC. Nie dość, że zarobią, to jeszcze zapewne będą mieli opłacony pobyt.

Chcecie wiedzieć jak wygląda ciężka praca Małgorzaty Rozenek? Proszę bardzo, oto zdjęcie. Małgorzata Rozenek z samego rana na basenie wśród palm tuli się topless do męża Radosława. Trzeba przyznać, że nawet Indianin wytatuowany na jego ramieniu wydaje się uśmiechnięty.

Spokojnie, pani Małgorzato, proszę się tak nie przepracowywać...

Zdrowe, mocne włosy, pielęgnacja i ochrona. Dobry temat na live? #sendinglove – Rozenek na Instagramie opisała swoją ciężką pracę.
Małgorzata Rozenek nago. Radzio chwycił ją jak piłkę w czasach swojej kariery
Małgorzata Rozenek nago. Radzio chwycił ją jak piłkę w czasach swojej kariery Fot: Instagram

logo Tu się dzieje