18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pysiula będzie dumny

Małgonia ZAROBI KROCIE W POLSACIE! Dostanie majątek za TzG

06.07.2022  09:21
Małgorzata Rozenek-Majdan dostanie ogromne pieniądze za udziałw Tańcu z Gwiazdami
Małgorzata Rozenek-Majdan dostanie ogromne pieniądze za udziałw Tańcu z Gwiazdami Fot: VIPHOTO/East News

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" ściągnie widzów przed telewizory? Polsat ogłasza kolejne gwiazdy a "Super Express" ujawnia ogromną stawkę, jaką wynegocjowała za udział w show Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dziwne rzeczy dzieją się w polskim show-biznesie, a dokładniej w TVN-ie. Odkąd ze stacji odszedł wieloletni dyrektor programowy Edward Miszczak, co chwila dostajemy informacje o kolejnych zwolnieniach. Teraz okazuje się, że z telewizją żegna się wylansowana przez nią gwiazda Małgorzata Małgonia Rozenek Majdan.

Była perfekcyjna pani domu złożyła wypowiedzenie i nie jest już ponoć mile widziana w TVN-ie. Liczy chyba jednak na to, że będzie robić karierę w Polsacie. Już zresztą zaczęła i to z ogromnym przytupem. Celebrytka została zaproszona do udziału w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", która wystartuje jesienią. I wiadomo już, że będzie jej największą, albo przynajmniej najlepiej opłacaną gwiazdą.

Małgorzata Rozenek-Majdan zarobi majątek w Polsacie

Pysiula może być dumny z Małgoni. Ukochana małżonka Radosława Majdana nie dość, że dostała nową, super pracę, to jeszcze wynegocjowała hiper intratny kontrakt. Z pewnością pomoże to małżeństwu w utrzymaniu rodziny i luksusowej willi pod Warszawą, za wynajem której płacą co miesiąc 30 tysięcy złotych. Jak donosi "Super Express", celebrytka dostanie za każdy odcinek programu aż 35 tysięcy złotych. To aż 5 tysięcy więcej, niż detektyw Krzysztof Rutkowski, o którym dotąd mówiło się, że w nowej edycji "TZG" może zarobić najwięcej.

Poza Małgorzatą Rozenek-Majdan i Krzysztofem Rutkowskim w jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią między innymi inna była gwiazda TVN Magda Mołek, aktor Łukasz Płoszajski, prezenterka Ilona Krawczyńska i kolarka Maja Włoszczowska. Kto jeszcze? Czekamy na dalsze ogłoszenia. Kto wie, może pojawi się gwiazda, która przebije negocjacjami Małgonię?

Czytaj także