18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakujący wybór!

Rozenek zdradziła imię dziecka. Pysiula żegna marzenia

Wojciech Kozicki
26.02.2020  11:16
Małgorzata Rozenek Majdan wybrała imię dla dziecka - będzie jak w rodzinie królewskiej?
Małgorzata Rozenek Majdan wybrała imię dla dziecka - będzie jak w rodzinie królewskiej? Fot: Facebook/Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław „Pysiula” Majdan są w ciąży i wkrótce będą rodzić. Słynna para celebrytów zdradza stopniowo kolejne informacje o dziecku. Tym razem media dowiedziały się jak będzie miało na imię ich dziecko!

Małogrzata Rozenek-Majdan jest w ciąży i fani odliczają wraz z nią dni do porodu w maju/czerwcu. Już wiadomo, że sprzątająca celebrytka nie da rady urodzić własnymi siłami i konieczne będzie cesarskie cięcie. Później Radosław Majdan opowiedział o „stłumionej radości”, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem.

Cała Polska zastanawiała się, jakie imię otrzyma syn perfekcyjnej pani domu i emerytowanego bramkarza. Jak dowiedział się Jastrząb Post, tata Radosław nie spełni swojego marzenia i nie nazwie syna Mauro. Rodzice wybrali dla niego staroangielskie imię.

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda – wygadała się Małgorzata Rozenek w rozmowie z reporterką. (jastrzabpost.pl)

Dzieci Rozenek

Małgorzata Rozenek ma już dwóch synów. Nie wiadomo jak na razie, czy Stanisław i Tadeusz są zadowoleni z imienia wybranego dla ich brata.

Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie – Rozenek uzasadniła wybór imienia dla dziecka w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Rozenek wybrała imię dla dziecka:

logo Tu się dzieje