18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Mają krew na rękach"

Małgorzata Rozenek UDERZA W RZĄD PiS

25.11.2021  10:59
Małgorzata Rozenek uderza w rząd PiS
Małgorzata Rozenek uderza w rząd PiS Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek jako Polka i matka trzech synów postanowiła, że nie będzie milczeć. Celebrytka znana z telewizji TVN odniosła się do działań rządu. Była niezwykle brutalna w swoich osądach.

Małgorzata Rozenek nie tak dawno została mamą po raz trzeci. Tym razem dzięki procedurze in vitro na świat przyszedł potomek Radosława Majdana - Henryk Majdan. Celebrytka mocno angażuje się w promowanie leczenia, dzięki któremu została mamą.

Jej starsi synowie również są na świecie dzięki in vitro. Gwiazda nie ukrywa, że bez tej metody nie miałaby szans na macierzyństwo. Tym bardziej oburzają ją działania rządu PiS.

Małgorzata Rozenek uderza w PiS

Przypominamy, że podczas swoich rządów PiS doprowadził już do drastycznej zmiany prawa aborcyjnego w Polsce, co doprowadziło m.in. do śmierci 30-letniej Izy z Pszczyny, a także do usunięcia leczenia niepłodności z listy celów Narodowego Programu Zdrowia na najbliższe lata.

Niezdrowe zainteresowanie polityków PiS Polkami w ciąży oburza i przeraża Małgorzatę Rozenek, która postanowiła z całej siły uderzyć w rządzących i powiedzieć, co o tym wszystkim sądzi.

Gwiazda wystąpiła w podcaście "Tak Mamy!", gdzie wytknęła rządowi hipokryzję, bo z jednej strony władza deklaruje prorodzinność, a z drugiej "kasuje" finansowanie procedury in vitro.

To pokazuje, jak głębiej się nad tym zastanowimy, jak ogromnie złą rzecz zrobił rząd Prawa i Sprawiedliwości (...). Wszystkie deklaracje, które padają (dokładnie jak to, że są zwolennikami ideologii pro-life)... Mają na rękach krew Izabeli z Pszczyny

- grzmi Małgorzata Rozenek.

Koszt in vitro dla przeciętnej rodziny, a nawet dla każdej rodziny, jest naprawdę ogromnym wysiłkiem finansowym

- zwraca uwagę Rozenek, dodając, że zanim w ogóle dojdzie do procedury, trzeba przeznaczyć kilkadziesiąt tysięcy złotych na same badania. To zatem nierealne dla większości par w kraju, w którym szaleje drożyzna i inflacja.

Zgadzacie się z jej zdaniem?