18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

skalpel już czeka

Małgorzata Rozenek chce wymienić biust. Obecny jej się znudził

23.02.2021  20:32
Małgorzata Rozenek planuje wymianę piersi
Małgorzata Rozenek planuje wymianę piersi Fot: VIPHOTO/East News

Perfekcyjna Małgorzata Rozenek ma nieperfekcyjne piersi? Celebrytka wyznała szczerze: idę pod skalpel. Przejdzie kolejną operację plastyczną.

Małgorzata Rozenek nie lubi swojego biustu? Perfekcyjna pani domu i żona Radosława Majdana, poskarżyła się, że chce zmiany. Zamierza iść pod skalpel i wymienić implanty!

Cóż pani Małgosi w biuście się nie podoba? Jest za duży! Celebrytka powiększała go już dwukrotnie. Najpierw zrobiła to, gdy jeszcze nie znała Radosława Majdana - chciała mieć większe, jędrne i piękne piersi. Później, już w związku z ex-piłkarzem, powtórzyła zabieg. Wtedy zaserwowała sobie ogromną zmianę i ogromne implanty.

Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza

- wyznała w ostatnim odcinku programu TVN Style "Rozenek cudnie chudnie".

Małgorzata Rozenek chce wymienić biust

Małgorzata Rozenek nie zamierza jednak całkowicie pozbywać się sztucznych wkładek, chce tylko wrócić do rozmiaru z dnia, gdy poznała swego obecnego męża. Skąd ta zmiana? Duży biust zwyczajnie jej się... znudził.

Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam, jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust

- powiedziała celebrytka. To dobra decyzja?