Seksowna mama?

Małgorzata Rozenek chwali się mlecznymi piersiami. Co za dekolt

28.07.2020  19:06
Małgorzata Rozenek chwali się mlecznymi piersiami. Co za dekolt
Małgorzata Rozenek chwali się mlecznymi piersiami. Co za dekolt Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz trzeci. Teraz cieszy się nie tylko z samego bobasa, ale również z innych profitów wynikających z macierzyństwa. Niektórymi odważnie chwali się na Instagramie.

Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą małego chłopca i szybko wróciła do zawodowej aktywności. Nie tylko zdarzało jej się już brać udział w dniach zdjęciowych, ale również bardzo intensywnie prowadzi ona każdego dnia swojego Instagrama.

Małgorzata Rozenek w nowym wydaniu

Henryk Majdan od dziecka styka się z social mediami. Nie wszyscy popierają taki sposób wychowywania noworodka, ale Małgorzata Rozenek nic sobie nie robi z krytyki.

Gwiazda zaczęła właśnie walkę o swój powrót do formy sprzed ciąży. Małgorzata Rozenek ćwiczy pod okiem profesjonalnego trenera, a do tego pozwala sobie na zabiegi, które mają przyspieszyć jej po ciążową regenerację.

Fanom gwiazdy nie umknął jej dekolt, który od momentu narodzin syna, bardzo się powiększył. Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że karmi piersią, ale też ewidentnie akceptuje nowy rozmiar swojego ciała.

Podoba Wam się Małgosia w tej wersji?

Czytaj także