18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mama Henia wymiata

Małgorzata Rozenek drastycznie schudła. Błyskawiczny powrót do formy

14.10.2020  21:06
Małgorzata Rozenek wraca do formy po ciąży
Małgorzata Rozenek wraca do formy po ciąży Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek nie tak dawno urodziła swojego trzeciego syna. Gwiazda pomimo trwania pandemii koronawirusa nie traci ani chwili i błyskawicznie wraca do formy po porodzie. Ostatnio na Instagramie opublikowała nagranie, na którym widać, jak bardzo schudła. 

Małgorzata Rozenek niedawno po raz trzeci została mamą. Ona i Radosław Majdan doczekali się narodzin swojego upragnionego potomka - syna Henryka. Od momentu jego pojawienia się na świecie, celebrytka często prezentuje fanom kulisy własnego życia rodzinnego.

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że po porodzie będzie chciała jak najszybciej wrócić do formy. Gwiazda miała nadzieję, że kiedy tylko będzie mogła, przystąpi do ciężkiej pracy - i swój plan wcieliła w życie.

Małgorzata Rozenek wraca do formy!

Znana z programu Perfekcyjna Pani Domu rozpoczęła program perfekcyjnej diety i ćwiczeń. Jej samozaparcie działa cuda - Małgorzata Rozenek drastycznie schudła i zaczyna wyglądać jak wysportowana nastolatka. Nie ma już najmniejszych śladów po niedawnej ciąży!

Na ostatnim filmiku celebrytka podkreśliła również dobitnie, że nie lekceważy pandemii, która rośnie w Polsce w siłę. Może obserwować ją, jak ćwiczy zaciekle... mając maseczkę na twarzy. W komentarzach wiele osób to zdziwiło, ale równie wiele doceniło.

My zdecydowanie także doceniamy pęd do pięknej sylwetki, w czasie którego nie zapomina się o zdrowiu. Biorąc pod uwagę to, jak zła jest obecna sytuacja w Polsce i na świecie - należy docenić maseczkę, która zdobi twarz Małgorzaty Rozenek.

Bierzmy przykład!

Przeczytaj więcej
Komentarze