18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma lekko

Ciążowe zachcianki Rozenek. Majdan ma pełne ręce roboty

18.02.2020  11:54
Ciążowe zachcianki Rozenek. Majdan ma pełne ręce roboty
Ciążowe zachcianki Rozenek. Majdan ma pełne ręce roboty Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Nim jednak do tego dojdzie, musi przetrwać niełatwy okres ciąży. Każda kobieta wie, że z zachciankami ciążowymi nie ma żartów. Takowe posiada również celebrytka. 

Małgorzata Rozenek długo walczyła o tę ciążę. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że korzysta z procedury in vitro i to jej zawdzięcza radość macierzyństwa, jaką może się cieszyć w swoim życiu.

Teraz Małgosia spodziewa się trzeciego dziecka. Jej ciąża jest już mocno zaawansowana, więc nic dziwnego, że kobieta zaczyna mieć ciążowe zachcianki. Każda mama wie, że nie ma z nimi żartów i jeśli ciężarna ma na coś ochotę, to nie spocznie, póki tego nie otrzyma. 

Małgorzata Rozenek i jej ciążowe zachcianki

Ostatnio Małgorzata Rozenek dała temu wyraz na swoim Instagramie. Celebrytka wstawiła swoje zdjęcie, w wersji "no make up" i bardzo wymownie je podpisała.

Marudy dwie #lazysunday jak cudownie, że są takie dni: #georgiomajdani, #pannyprosie, kocyk, herbatka i puree ziemniaczane w dużej ilości #chwilotrwaj

- czytamy na jej profilu.

Mamy nadzieję, że Radek Majdan lubi obierać ziemniaki. Na puree potrzeba ich całkiem sporo, a kobieta ciężarna potrafi czasami naprawdę jeść za dwoje. Myślicie, że przyszły tata spisuje się dzielnie?

Przeczytaj więcej
Komentarze