18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro u Vegi

Rozenek pokazała SWOJĄ NORĘ

Wojciech Kozicki
13.11.2020  15:15
Małgorzata Rozenek-Majdan u Vegi - to będzie rola życia?
Małgorzata Rozenek-Majdan u Vegi - to będzie rola życia? Fot: Piotr Molecki/East News

Małgorzata-Rozenek Majdan zagrała u Vegi! Sądząc po zdjęciach jakie udostępniła Perfekcyjna Pani domu, to jest POZAMIATANE! Prowadząca „Projekt Lady” prezentuje się jak zawodowa aktorka. Wreszcie pokazała światu swoją Norę.

Kogo zagra Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi „Miłość w czasach zarazy”? Podobno jest to jedna z głównych ról! Sama zainteresowana ujawniła, że jej bohaterka nazywa się Nora. Znając twórczość Patryka Krzemienieckiego, zapewne będzie to niebezpieczna kobieta, albo nawet kobieta mafii.

Rozenek będzie gwiazdą filmową

Wykształcenie aktorskie? Małgorzata Rozenek radzi sobie doskonale bez takich ułatwień. Doskonale sprawdziła się na planach takich programów jak Projekt Lady, Azja Express i Iron Majdan. Do tego umie dobrze pozostać na Instagramie. Wiadomo również, że na planie u Vegi wspierały ją Anna Mucha i Zofia Zborowska, więc to może być rola życia.

Problem aktorki

Jak jej poszło? Perfekcyjna Pani Domu wyznała na Insta, że najbardziej męczące w aktorstwie były doczepiane warkoczyki, w których nie mogła spać.

Poznajcie Norę. Ostatnio spędzamy razem dużo czasu. Jest dla mnie ważna, choć wielu jej decyzji kompletnie nie rozumiem. Może jeszcze będzie szczęśliwa – napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Czytaj także