18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wymowny post

Małgorzata Rozenek imprezuje w ciąży?! Zdradziła trochę za dużo

06.01.2020  18:57
Małgorzata Rozenek imprezuje w ciąży?! Zdradziła trochę za dużo
Małgorzata Rozenek imprezuje w ciąży?! Zdradziła trochę za dużo Fot: TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Celebrytka długo walczyła, by zajść w ciążę. Teraz, gdy się udało, skupia uwagę dosłownie wszystkich. Nic dziwnego, że jedno niefortunne sformułowanie na Instagramie, dało ludziom do myślenia. 

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Celebrytka bardzo długo nie mogła doczekać się upragnionego potomka ze swoim mężem - Radosławem Majdanem. Para wielokrotnie próbowała procedury in vitro, której Rozenek jest wielką orędowniczką, aż w końcu się udało.

Cała rodzina jest wniebowzięta, a sama Małgosia stara się jak najwięcej odpoczywać. Niedawno wyjechała z rodziną w polskie góry, które wyjątkowo ceni (podobnie, jak Agnieszka Woźniak-Starak). 

Małgorzata Rozenek imprezuje w ciąży?!

Swoje radosne zdjęcie Małgorzata opisała w taki sposób, że wielu fanów mocno się zmartwiło.

Tak szkoda wyjeżdżać, szczególnie że pogoda rozpieszcza. Nasze polskie góry mają to coś. Przyjaźni ludzie, pyszne jedzenie i nigdzie nie ma takich imprez jak tu. Do następnego

- napisała Małgorzata Rozenek.

Wzmianka o imprezach wzbudziła niepokój fanów. Przyszła mama nie powinna się przemęczać, a impreza może jej co najwyżej zaszkodzić. Być może Rozenek miała na myśli dawne imprezy, które już tam przeżyła, ale brak precyzji wypowiedzi wywołał rosnące zmartwienia wśród obserwujących celebrytkę.

Nie wątpimy w rozsądek przyszłej mamy!

Czytaj także