18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorrrący widok!

Rozenek jak bogini. Pozuje w bajecznie drogim bikini

01.06.2021  07:55
Małgorzata Rozenek w bikini
Małgorzata Rozenek w bikini Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek absolutnie nie wstydzi się swojego ciała. Żona Radosława Majdana pozuje regularnie w mediach społecznościowych do gorących zdjęć. Ten raz nie będzie wyjątkiem - ukochana Pysiuli wygląda jak milion dolarów i mniej więcej tyle pieniędzy ma na sobie.

Małgorzata Rozenek przywdziała bikini za cenę, która zawróci w głowie niejednemu Polakowi, i pokazała w mediach społecznościowych, na co ją stać (dosłownie i w przenośni). Z tak wypracowaną sylwetką może być z siebie dumna - niejedna młoda matka już jej zazdrości.

Małgorzata Rozenek pozuje w bikini

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana i matką małego Henryka. Kobieta urodziła swoje trzecie dziecko po długiej walce z własnym organizmem. Malutki Henryk jest bowiem owocem procedury in vitro. Od tego momentu rozpoczęła heroiczną walkę o powrót do dawnej sylwetki. Gwiazda TVN zaparła się w sobie i jest teraz... chudziutka jak przecinek.

Do tego na urlopie w Meksyku ma szansę prezentować swoje ciało w pełnej krasie - co robi, korzystając z możliwości, jakie stawiają przed nią media społecznościowe. Małgorzata Rozenek faktycznie zachwyca swoim ciałem.

Bikini, które zdobi zgrabną figurę celebrytki to nie lada wydatek - taki komplecik kosztuje aż... 800 złotych! Z pewnością niewiele fanek pani Małgorzaty stać na taki luksus. Nie przeszkadza im to jednak w zachwycaniu się uroczą rodzinką Majdanów.

Fani bardzo chętnie komentują fotkę pary małżonków z ich najmłodszą pociechą - synkiem Heniem. "Pięknie", "Henio najpiękniejszy", "słodziak", "dziecko jest cudowne" - piszą oczarowani internauci. Podzielacie ich entuzjazm?

Czytaj także
Przeczytaj więcej