18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiwat otwartość!

Małgorzata Rozenek jest dumna. Jej syn mówi o swojej orientacji

21.06.2021  21:50
Małgorzata Rozenek z synami
Małgorzata Rozenek z synami Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek ma powody do dumy. Jej 15-letni syn w niezwykle dojrzały sposób zabrał głos na temat swojej orientacji. Postępowa mama aż kwitnie i nie ma zamiaru oglądać się na ewentualną krytykę.

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz trzeci i od tego czasu jeszcze bardziej poświęca się swojej rodzinie. Ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem ma dwóch, dorastających synów, a mały Henio Majdan, potomek jej obecnego męża, Radosława - stanowi obecnie ulubieńca całej familii.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa swoich postępowych poglądów. Jest bardzo tolerancyjna, wspiera społeczność LGBT oraz gorąco popiera procedurę in vitro, dzięki której sama może się cieszyć macierzyństwem.

"To jest dom, w którym bardzo wiele przyjaciół moich, mojego brata właśnie wywodzących się ze środowisk LGBT bywało u nas i było bardzo mile witane, więc ta prawicowość i ten konserwatyzm nigdy nie przekładała się nad to, co mój ojciec nazywał miłością do drugiego człowieka" - powiedziała Małgorzata Rozenek swego czasu w rozmowie z blogerem Grabari.

Małgorzata Rozenek jest dumna z syna

Ostatnio celebrytka zabrała wszystkie swoje dzieci na Paradę Równości, która odbyła się w sobotę w Warszawie. Najstarszy z jej synów, 15-letni Stanisław, z dumą wrzucił do internetu zdjęcie z symboliczną, tęczową parasolką. W mediach rozpętała się burza, a nastolatek nie pozostawił tego bez komentarza. Mama może być z niego bardzo dumna!

Myślałem, że jesteś heteroseksualny

- napisał jeden z internautów.

Stanisław potwierdził, że owszem jest orientacji heteroseksualnej, ale nie przeszkadza mu to w popieraniu Parady Równości. To niezwykle dojrzałe zachowanie nastolatka, z którego młodzież może brać przykład.

Czytaj także
Przeczytaj więcej