18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za wieści

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Wygadał się jej przyjaciel

16.12.2019  08:58
Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Wygadał się jej przyjaciel
Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Wygadał się jej przyjaciel Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek po raz kolejny będzie mamą! Gwiazda traciła już nadzieję na ciążę, kiedy los się odmienił. Wkrótce ona i Radosław Majdan zostaną rodzicami.

Małgorzata Rozenek od dawna mówiła, że ona i jej obecny mąż - Radosław Majdan - bardzo chcieliby mieć dziecko. Gwiazda nie mogła jednak naturalnie zajść w ciążę i para starała się o potomka z pomocą lekarzy. Kiedy wszyscy zaczęli tracić nadzieję - zdarzył się prawdziwy cud!

Małgorzata Rozenek ma już dwóch synów z jej małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, który ostatnio przechodził ciężkie chwile po udarze. Gwiazda TVN poczęła chłopców dzięki metodzie in vitro i jest ogromną jej zwolenniczką. 

Małgorzata Rozenek jest w ciąży!

Odkąd związała się z Radkiem Majdanem, Małgosia ponownie chciała zajść w ciążę. Niestety, starania pary długo nie cieszyły się powodzeniem, a oni sami zaczynali się zastanawiać nad adopcją. 

W tym wspaniałym, magicznym, przedświątecznym czasie Małgorzata Rozenek jest najpewniej najszczęśliwsza na świecie. Okazuje się, że gwiazda jednak zaszła w ciążę i oczekuje już na narodziny kolejnego dziecka. Wszystko zdradził przyjaciel Majdanów. 

Artur Gadowski z zespołu IRA podzielił się radosną nowiną z fanami, podczas koncertu w warszawskiej Stodole. Ze sceny ogłosił, że Radek Majdan wkrótce zostanie ojcem. W sieci zawrzało! Fani gratulują parze i cieszą się ich szczęściem.

Jak na razie Małgorzata Rozenek nie potwierdziła na swoim Instagramie tej informacji, ale coś czujemy, że stanie się to lada moment. Być może planuje nam zrobić prezent świąteczny?

Czytaj także
Przeczytaj więcej