18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mini Majdan nadciąga

Ciążowy brzuch Rozenek pojawia się i znika. Ale my mamy zdjęcia!

17.12.2019  10:40
Ciążowy brzuch Rozenek pojawia się i znika. Ale my mamy zdjęcia!
Ciążowy brzuch Rozenek pojawia się i znika. Ale my mamy zdjęcia! Fot: Instagram/r_majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami! Po miesiącach walki, parze w końcu się udało, a przyszła mama już zdążyła pochwalić się brzuszkiem.

Na tę wiadomość czekali fani Małgorzaty Rozenek. Perfekcyjna pani domu i żona Radosława Majdana, w końcu dopięła swego. Para oczekuje pierwszego wspólnego potomka!

Nie było to jednak łatwe. Małgorzata długo nie mogła zajść w ciążę i miesiącami zamartwiała się kolejnymi nieudanymi próbami in vitro. W końcu jednak przyszło prawdziwe szczęście! Jest w ciąży.

Ciążowy brzuszek Małgorzaty Rozenek

O "błogosławionym" stanie gwiazdy poinformował jej znajomy. Gdy sprawa dostała się do mediów, Rozenek postanowiła dłużej swojej radości nie ukrywać i wrzuciła na Instagram zdjęcie ciążowego brzuszka!

Niestety, post pojawił się i po chwili zniknął. Jak to jednak zwykle bywa, w internecie nic nie ginie! Zachowały się screeny.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży
Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Tymczasem na Instagramie gwiazdy pojawiła się nowa fotka i podziękowania dla fanów.

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa. Dziękujemy, że razem z nami dzielicie ten niezwykle ważny dla nas czas, marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza. Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy Was bardzo, bardzo serdecznie

- napisała szczęśliwa Małgorzata Rozenek.

Przyszłym rodzicom życzymy tylko szczęścia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej