18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To z serca?

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. W sprawę zamieszał się były mąż

18.12.2019  07:54
Małgorzata Rozenek jest w ciąży. W sprawę zamieszał się były mąż
Małgorzata Rozenek jest w ciąży. W sprawę zamieszał się były mąż Fot: Piotr WYGODA/East News

Małgorzata Rozenek jest w upragnionej, wyczekanej ciąży z Radosławem Majdanem. Niespodziewanie, całą sprawę skomentował jej były mąż, z którym wciąż dzieli nazwisko - Jacek Rozenek.

Wieść o tym, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży, wstrząsnęła całym światem show-biznesu w posadach. Perfekcyjna pani domu długo starała się o swoje trzecie dziecko, przyjmując na siebie trudy metody in vitro. W końcu jej starania zakończyły się powodzeniem.

Wiadomość o ciąży celebrytki wypłynęła na świat stosunkowo niespodziewanie. Z całą pewnością przyszły tata - Radosław Majdan, nie posiada się z radości. Chociaż ciążowy brzuszek Małgorzaty Rozenek pojawia się i znika, to nikt nie ma wątpliwości, że już wkrótce ujrzymy na świecie potomka gwiazdorskiej pary.

Małgorzata Rozenek w słowach byłego męża

Dość niespodziewanie całą sprawę postanowił skomentować Jacek Rozenek, były mąż Małgorzaty i ojciec jej dwóch synów. Aktor niedawno przeszedł bardzo trudne chwile, kiedy to spadł na niego - jak grom z jasnego nieba - udar mózgu. 

Na szczęście, Rozenek wraca do siebie i najwyraźniej nie wypada z gry, śledząc aktualne wydarzenia z życia byłej żony. Jego komentarz jest dość osobliwy, jak na to, co łączy go z Małgosią.

Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki

- powiedział Jacek Rozenek.

W dzisiejszym świecie tak ciepłe i pełne wzajemnego szacunku relacje między byłymi małżonkami są co najmniej nietypowe. Bardzo miło, że Jacek potrafi się tak zachować. Małgorzata w chwilach, kiedy ów przebywał w szpitalu - również o nim nie zapomniała.

Czytaj także
Przeczytaj więcej