18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niemiłe zaskoczenie

Małgorzata Rozenek mówi o intymnych problemach po porodzie

23.06.2020  13:54
Małgorzata Rozenek mówi o intymnych problemach po porodzie
Małgorzata Rozenek mówi o intymnych problemach po porodzie Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła swoje trzecie dziecko. Niestety, tuż po porodzie spotkały ją intymne problemy, których się nie spodziewała. Na szczęście spotkała na swojej drodze kompetentne osoby. 

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła swojego trzeciego syna. Celebrytka musiała skorzystać z pomocy specjalistów i zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. Na szczęście procedura skończyła się powodzeniem i teraz szczęśliwi rodzice mogą radować się przyjściem ich syna, Henryka, na świat.

Małgorzata Rozenek miała intymne problemy

Niestety, chociaż był to trzeci poród Małgorzaty Rozenek, świeżo upieczoną matkę zaskoczyły intymne problemy. Żona Radosława Majdana postanowiła opisać je na swoim Instagramie. Miała szczęście, pomogły jej kompetentne osoby.

Szczególne podziękowania chciałabym skierować do niesamowitej położnej (...), która bardzo mi pomogła na samym początku opanować niespodziewane trudności laktacyjne. Bardzo mi zależało na naturalnym karmieniu i dzięki Pani Kasi udało się. Kiedy panikowałam to pani Kasia z ogromnym spokojem, wszystko mi tłumaczyła i pomogła opanować stres.  Dziękuje Pani Kasiu 

- napisała Małgorzata Rozenek.

Cały jej post dotyczył porodu w jednej z warszawskich placówek. Celebrytka jest bardzo zadowolona z całej opieki, pod którą trafiła w dniu rozwiązania. Całej rodzinie życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że to już ostatnie problemy, jakie spotkały ich w tym wyjątkowym czasie.