18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy w ciąży jej wypada?

Rozenek nago i koń. Ciężarna syrena z dyndającym kucem

Wojciech Kozicki
03.04.2020  12:53
Małgorzata Rozenek nago z koniem - czy w ciąży wypada?
Małgorzata Rozenek nago z koniem - czy w ciąży wypada? Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław „Pysiula” Majdan niedługo zostaną rodzicami, termin porodu się zbliża. Skoro koronawirus szaleje, nie można wychodzić z domu, to ciężarna perfekcyjna pani domu szaleje na Instagramie. Tym razem opublikowała swoje zdjęcia nago.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży, przygotowuje się na cesarskie cięcie, ale wciąż szaleje na Instagramie. Było już seksowne zdjęcie w bieliźnie, a teraz poszła na całość i zaprezentowała się topless. Dumnie zaprezentowała ciążowy brzuch! Będzie mamą, więc nie pozwoliła sobie na szczucie cycem i ręką zakryła miejsca zarezerwowane tylko dla Pysiuli.

Rozebrana pani domu

Na jednym ze zdjęć Rozenek-Majdan, niczym baśniowa syrena, zaprezentowała się w białych spodniach i z kucem na głowie, a do stóp padł jej koń.  Na innym na jej głowie pojawiła się fikuśna róża, ale zaprezentowała się bez dolnej części garderoby.

Autorką zdjęć jest Sandra Sobolewska. To ona pochwaliła się fotkami na swoim Instagramie. Za fryzurę odpowiadał jej mąż Kajetan Góra, z którym Rozenek już kiedyś współpracowała.

Czytaj także