18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co jest?!

Rozenek narzeka na wagę. Tymczasem chudnie błyskawicznie

29.01.2021  15:05
Małgorzata Rozenek ile waży?
Małgorzata Rozenek ile waży? Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz trzeci. Gwiazda robi wszystko, by jak najszybciej wrócić do formy po ciąży i porodzie, ale ma do siebie pewne zastrzeżenia. Tymczasem tysiące fanek podziwiają jej błyskawiczną metamorfozę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą niezwykle zakochaną parę. Celebrytka miała już dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem, a niedawno została mamą małego Henia, którego tatą jest jej obecny mąż.

Małgorzata Rozenek jest już kobietą dojrzałą, ale jej ciało zaskakująco dobrze poradziło sobie z ciążą i porodem. Celebrytka nie wyznaczała sobie niemożliwych do zdobycia celów, w czasie ciąży sporo przytyła (aż 30 kilogramów) - ale akceptowała ten fakt. Kiedy Henio przyszedł na świat, postanowiła jednak szybko wziąć się za siebie.

Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży

Małgorzata Rozenek chudnie na naszych oczach, a wiele fanek po ciążach porównuje się do niej. Niektóre mogą dostać kompleksów, chociaż gwiazda podkreśla, że nią zajmuje się cały sztab specjalistów. Już w poniedziałek rusza z resztą program pt. "Rozenek cudnie chudnie", gdzie gwiazda zaprezentuje swoje zmagania z ciałem po porodzie.

Małgorzata Rozenek podkręcając zainteresowanie programem, wyjawiła na antenie TVN Style, że w czasie ciąży jej waga osiągnęła zawrotną wartość 83 kilogramów. Aktualnie mama trzech synów waży 67 kilogramów i podkreśla, że nie jest to dla niej wymarzona waga. Wielu fanów oburzyło takie pojmowanie rzeczywistości.

Serio?! 67 kg to dla Pani dużo? Teraz jako młoda kobieta, która była zadowolona z siebie - zaczęłam się zastanawiać, czy coś ze mną jest nie tak (...). Na szczęście jestem dorosła i wiem, aby nie brać tego aż tak do siebie. Ale proszę pomyśleć o innych, młodszych osobach (...)

- zauważyła jedna z fanek w internecie.

Dla Was też Małgosia przesadza i powinna być zadowolona z tego, co aktualnie pokazuje jej waga?

Czytaj także