18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wow

Rozenek nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Przez pieniądze. GIGANTYCZNE

08.07.2022  10:43
Rozenek jednak nie przechodzi do Polsatu
Rozenek jednak nie przechodzi do Polsatu Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Miała być na nowo rozbujana kariera i ogromne pieniądze z Polsatu, ale nic z tego? Małgorzata Rozenek-Majdan jednak nie zatańczy w TzG? Są nowe doniesienia w sprawie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jednak nie zarobi wielkich pieniędzy w Polsacie? Od kilku dni aż huczy o tym, że porzuca stację matkę (TVN) i przechodzi do konkurencji. W czwartek Pomponik podał jednak info, że celebrytka musi porzucić marzenia o rozbujaniu kariery i harcach na parkiecie, bo nowy, potencjalny pracodawca zerwał negocjacje. Teraz pojawiły się jeszcze inne, także niemiłe dla fanów informacje.

Wedle wstępnych ustaleń Małgorzata Rozenek-Majdan miała dostać od Polsatu aż 35 tysięcy złotych za każdy odcinek Tańca z gwiazdami. Teraz Pudelek donosi, że stacja złożyła gwieździe inną propozycję. Chcieli zapłacić jej ponoć 500 tysięcy złotych za cały rok pracy, w tym występy w show i prowadzenie nowego reality show dla par.

Rozenek nie przejdzie do Polsatu

Oferta wydaje się wybitnie atrakcyjna, a dodać należy, że wszelkie inne imprezy i występy miały być dodatkowo płatne. Rozenek propozycji jednak NIE PRZYJĘŁA! Dlaczego?

Oprócz udziału w "Tańcu z Gwiazdami" Małgorzata dostała propozycję prowadzenia kilku programów, m.in. nowego reality show dla par. Polsat chciał wypłacać jej 500 tysięcy złotych rocznie stałej pensji i dodatkowo płacić za prowadzenie formatów, imprez i występy w programach. Małgorzata o prowadzonych rozmowach powiadomiła stację-matkę. Złożyli kontrpropozycję, której nie mogła odrzucić

- donosi informator Pudelka, osoba z bliskiego otoczenia celebrytki.

Ile w tym wszystkim prawdy? Nie wiadomo. Jak dotąd Małgorzata Rozenek i przedstawiciele Polsatu nie wspomnieli nawet słowem o współpracy. Może więc nigdy nie było żadnych negocjacji?

logo Tu się dzieje