18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Radość nie zna granic

Małgorzata Rozenek o szczegółach zajścia w ciążę. Bardzo intymnie

19.12.2019  21:13
Małgorzata Rozenek o szczegółach zajścia w ciążę. Bardzo intymnie
Małgorzata Rozenek o szczegółach zajścia w ciążę. Bardzo intymnie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek ponownie zostanie mamą! Szczęśliwa gwiazda postanowiła opowiedzieć o szczegółach jej walki o rodzicielstwo. Zdecydowała się na wyjątkowo odważne wyznanie. 

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Celebrytka niedługo urodzi swoje trzecie dziecko. Ona i jej mąż, Radosław Majdan, nie posiadają się z radości. Droga do rodzicielstwa była bowiem wyjątkowo trudna.

Małgorzata ma już dwóch synów ze zwiążku z aktorem, Jackiem Rozenkiem. Staś i Tadzio to dzieci, które na świat przyszły dzięki metodzie in vitro. Tak samo jest w przypadku trzeciego potomka gwiazdy.

Małgorzata Rozenek opowiada o zajściu w ciążę

Para długo walczyła o to, by Małgosia po raz trzeci została mamą. W końcu się udało, a promująca metodę sztucznego zapłodnienia gwiazda - postanowiła opowiedzieć o swojej długiej drodze do szczęścia. 

Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowego podejścia, cierpliwości i, jak się okazało, czasu. Nigdy przez te kilka lat nie wątpiliśmy, że jesteśmy pod najlepszą opieką. Laboratorium i infrastruktura medyczna jest na najwyższym światowym poziomie, zresztą klinika często leczy pacjentów z całego świata, bo ludzie, którzy marzą o zostaniu rodzicami, potrafią zrobić bardzo wiele, żeby dotrzeć do miejsca z tak wysoką skutecznością. Cały personel to specjaliści ogromnej klasy

- opisywała na Instagramie Małgorzata.

Kochani, czasami trzeba zawalczyć o rodzicielstwo, czasem jest tak trudno, że człowiek myśli, że nie ma już siły i właśnie wtedy warto mieć po swojej stronie tak wybitnych specjalistów, bo wtedy jest się pewnym, że nie można zrobić już nic więcej, że wszystko, co można było zrobić, jest zrobione. My śmiało możemy nazwać i dr Kozioł i dra Lewandowskiego i Anię Wiśniewską naszymi przyjaciółmi

- podsumowała gwiazda.

Z całą pewnością pomoc człowiekowi w realizowaniu tak dogłębnej potrzeby, jaką jest posiadanie potomstwa, musi być czymś niezwykłym. Cieszymy się szczęściem Majdanów!

Czytaj także
Przeczytaj więcej