18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fala hejtu

Rozenek uprawia grobing. Dzień wcześniej "bratała się z szatanem"

02.11.2019  10:09
Rozenek uprawia grobing. Dzień wcześniej "bratała się z szatanem"
Rozenek uprawia grobing. Dzień wcześniej "bratała się z szatanem" Fot: Instagram/Małgorzata Rozenek

Ogromna fala hejtu wylała się na Małgorzatę Rozenek. Perfekcyjna pani domu i żona Radosława Majdana dzień po dniu ostro podpadła swoim fanom. Najpierw poszła świętować Halloween, później robiła fotki na cmentarzu.

Co jest złego w halloweenowej tradycji, jaka przywędrowała do nas w ostatnich latach z zachodu? Na chłopski rozum nic, ale niektórzy twierdzą, że stoi w sprzeczności do religii katolickiej, a przywdziewając przebrania ludzie jednocześnie... czczą szatana. Już kilka dni temu za przebieranki oberwało się Robertowi Lewandowskiemu, który nie raz wcześniej deklarował, że jest wierzący. Wierząca, choć niepokorna (często krytykuje polski kościół) jest też Małgorzata Rozenek.

Małgonia Diabolina rozwścieczyła fanki

Gonia uwielbia Halloween, więc na koniec października dała prawdziwy popis. Pewne jest jedno, jej dopracowany do perfekcji (tak, tak, w końcu Perfekcyjna) strój Diaboliny zachwyca. Ale niektórych ostro oburzył.

Bez Boga, z głupotą za pan brat. A i z uwagi na wiek nie wypada. Obrzydliwe...

- napisała jedna z fanek.

Cusz niech twe błędy zostaną w twej rodzinie (pisownia oryginalna - red)

- dodał ktoś inny.

"To jest żałosne, to nie nasza tradycja" - burzy się kolejny. Ale cóż z tego, skoro następnego dla Małgorzata Rozenek poszła na cmentarz i za to też jej się dostało?

Rozenek obrywa za "grobing"

Małgonia na cmentarzu pstryknęła fotkę, nie selfie, nie pozując w nowym płaszczyku, tak po prostu, dłoni trzymającej znicz nad nagrobkiem. Zdjęcie opisała krótko:

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej...

I rozpętała się burza.

Stać nad grobem i myśleć zrobię fotkę na insta.To jest przeżywanie? - pisze oburzona fanka. - Wszystko teraz tłumaczą "wolnością"... Zero refleksji czy wyczucia sytuacji - wtóruje jej inna.

Serio? To jeszcze tylko brakuje zdjęcia z porannych odwiedzin wc... może selfie na tronie? Ja chętnie obejrzę jak Małgonia ciśnie dwójkę

- zdenerwowała się kolejna.

Więcej pokory i zadumy... Nie promowania swojej osoby na każdym kroku! To nie miejsce i czas!

- poucza ktoś gwiazdę.

A my powoli dostajemy małego rozdwojenia jaźni. Bo ani szczególnego promowania się w zdjęciu nie widzimy, ani nie oburzył nas kostium Diaboliny i beztroska, halloweenowa zabawa.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Halloween
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Halloween/Instagram