18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trafiła kosa...

Małgorzata Rozenek pod ostrzałem krytyki. Zaniedbuje synka?

17.09.2020  16:03
Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fankę
Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fankę Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek spełnia się w roli mamy po raz trzeci. Macierzyństwo nie oznacza jednak dla niej braku czasu dla siebie. Z tej przyczyny, na popularną w kraju celebrytkę spadła fala krytyki ze strony innych matek. Jedna z nich uważa, że żona Radosława Majdana zaniedbuje małego Henia.

Małgorzata Rozenek długo walczyła, by zostać po raz trzeci mamą. Henio Majdan, owoc miłości jej i Radosława Majdana w końcu znalazł się na świecie i rodzice maluszka nie posiadali się z radości.

Małgorzata Rozenek zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jako osoba publiczna nie może sobie pozwolić na zaniedbanie wyglądu. Robi więc wszystko, by jak najszybciej wrócić do formy. Swoje zmagania z ciałem po ciąży i porodzie dokumentuje na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fankę

Aby jak najbardziej zmaksymalizować efekt swoich działań, Małgorzata Rozenek często poddaje się dodatkowym zabiegom u kosmetyczek. Ostatnio spędziła niemalże cały dzień poza domem, dbając o swoje ciało. To nie spodobało się jednej z obserwujących profil Małgorzaty w social mediach. Kobieta zarzuciła celebrytce zaniedbywanie małego Henia.

Mam córkę, która urodziła się tydzień przed pani synem i szczerze? Nie wiem, która mama karmiąca piersią trzymiesięczne dziecko jest w stanie zostawić je na cały dzień, idąc na zabiegi albo sesję zdjęciową... A oczywiście dziecko je mleko mamy... Cud!

- napisała kobieta.

Trafiła jednak kosa na kamień. Małgorzata Rozenek nie planowała pozostawić tych zarzutów bez odpowiedzi i od razu napisała ciętą ripostę, która z pewnością poszła kobiecie w pięty.

Każda mama, która ma laktator

- brzmiała odpowiedź Rozenek.

Która strona ma rację w tym matczynym konflikcie?

Przeczytaj więcej
Komentarze