18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mamy rumieńce

Rozenek pokazuje... SCENY ŁÓŻKOWE. Fanom robi się gorąco

11.01.2021  14:21
Małgorzata Rozenek i sceny łóżkowe
Małgorzata Rozenek i sceny łóżkowe Fot: Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek podzieliła się z fanami wyjątkowo gorącymi scenami z łóżka. Obudziło to wśród użytkowników Instagrama pewne kontrowersje.

Małgorzata Rozenek razem z mężem Radosławem Majdanem i dziećmi - przebywa aktualnie w Meksyku. Z całą pewnością wielu z nas zazdrości jej takiego wypoczynku po okresie lęku spowodowanego pandemią koronawirusa. Ukochany celebrytki sam z resztą przeszedł Covid-19, więc doskonale wie, z jakim bólem, strachem i trudem się to wiąże. Teraz nadszedł czas na egzotyczną rekonwalescencję.

Małgorzata Rozenek cieszy się Meksykiem

Najwyraźniej celebrytce gorący klimat nie wystarcza i z tej przyczyny postanowiła również podgrzać atmosferę. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które wielu fanów uznało za prawdziwe... sceny łóżkowe.

Niektórzy są taką postawą gwiazdy TVN zachwyceni, innych oburza jej śmiałość. Widać jednak, że małżeństwo Majdanów nie zamierza ukrywać swojego szczęścia i wzajemnych czułości, które wyraźnie sprawiają im dużą przyjemność. W sieci natomiast zawrzało od rozmaitych komentarzy.

Niania musi pilnować Henia, żeby oni mogli nagrywać sceny łóżkowe. Żenada. Szkoda, że na kiblu jeszcze się Malgonia nie nagrywa

- pisał ktoś wyraźnie rozgoryczony.

Super piękni i młodzi - a pani Gosia... Super tyłeczek.

Pani Małgosiu, zazdraszczam pięknych nóg

- pisali ci o zupełnie innej postawie. 

Małgorzata Rozenek na żaden ze złośliwych głosów nie odpowiedziała. Najwyraźniej gwiazda nie ma zamiaru wdawać się w trudne dyskusje i tym samym psuć sobie upragnionego wypoczynku z najbliższymi.

Czytaj także