18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat rodzinny

Małgorzata Rozenek poroniła ciążę bliźniaczą. Straszne chwile gwiazdy

31.01.2020  08:33
Małgorzata Rozenek poroniła ciążę bliźniaczą. Straszne chwile gwiazdy
Małgorzata Rozenek poroniła ciążę bliźniaczą. Straszne chwile gwiazdy Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek poroniła ciążę bliźniaczą. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć, jak trudną drogę przeszła podczas walki o macierzyństwo. 

Małgorzata Rozenek od dawna chciała ponownie zostać matką. Gwiazda ma jednak problemy z naturalnym zajściem w ciążę, więc musiała oddać się w ręce specjalistów od in vitro.

Małgorzata Rozenek poroniła ciążę bliźniaczą

Niestety, droga przez procedurę również nie była łatwa. Nie tylko dolegliwości fizyczne męczyły celebrytkę - przeszła również przez dramat poronienia. Żona Radosława Majdana straciła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu.

Moja droga do trzeciej ciąży była trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza

– zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Agatą Młynarską.

Opowiadała również, jak wyglądały "radosne wieści" w rodzinie Majdanów.

Do 12 tygodnia po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć (...) To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie jak to się skończy

– powiedziała w wywiadzie dla stacji TVN.

Teraz wszyscy trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie obecnej ciąży Małgorzaty. Aby dla dziecka i mamy wszystko skończyło się dobrze. Tej parze jest już dość cierpienia.