18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strach gwiazdy

Rozenek przerażona porodem w czasach zarazy. Najgorsze przed nią

26.03.2020  12:33
Rozenek przerażona porodem w czasach zarazy. Najgorsze przed nią
Rozenek przerażona porodem w czasach zarazy. Najgorsze przed nią Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest przerażona tym, z czym będzie musiała się zmierzyć w czasach zarazy. Gwiazda spodziewa się dziecka, ale poród teraz jest szczególnie trudnym wyzwaniem dla kobiety. Celebrytka jest przerażona. 

Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży, razem z rodziną uciekła z Warszawy przed koronawirusem. Na spacery wszyscy udają się jedynie w miejsca, gdzie w ogóle nie ma ludzi, ale niestety celebrytka nie może sobie pozwolić na zupełną izolację.

Małgorzata Rozenek i ciąża w czasach zarazy

Jako kobieta w stanie błogosławionym, Rozenek musi regularnie stawiać się na badania u lekarza. Tym bardziej, że nie jest już dwudziestolatką. Dodatkowo, Małgorzata zaszła w ciążę przy pomocy metody in vitro, więc tym bardziej musi ją kontrolować. Wizyty w placówkach medycznych nie są teraz tym, na co ludzie mieliby ochotę. Na szczęście jej lekarz prowadzący zdaje sobie z tego sprawę i wspólnie z parą szuka nowych rozwiązań.

Nie wychodzimy do sklepów, a jak wychodzimy na spacery, to w miejsca w których w ogóle nie ma ludzi. Lekarz powiedział mi, że teraz to ważniejsze, niż zrobienie badania USG. Problem zacznie się w 8. miesiącu, kiedy jest badanie KTG. Nasz lekarz sugerował, że są rozwiązania przenośne, domowe. Szukamy takich możliwości, o których wcześniej byśmy nawet nie myśleli 

- wyjawiła w rozmowie z prowadzącym program "Uwaga. Koronawirus".

Wyobrażamy sobie, że poród to dopiero będzie dla Małgosi wyzwanie, skoro zwykłe badania nastręczają tak wielu trudności. Chociaż wszyscy cieszylibyśmy się, gdyby do czasu jej rozwiązania, pandemia po prostu się skończyła.

Tego sobie i jej rodzinie życzymy.