o.O

Małgorzata Rozenek roni łzy przez Radka. Wstrząsające WIDEO

11.09.2020  11:07
Małgorzata Rozenek roni łzy przez Radka. Wstrząsające WIDEO
Małgorzata Rozenek roni łzy przez Radka. Wstrząsające WIDEO Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Małgorzata Rozenek od czterech lat pozostaje szczęśliwą żoną Radosława Majdana. Czasem w każdym związku zdarzają się łzy, do tych celebrytka sama się przyznała. To wideo Wami wstrząśnie.

Małgorzata Rozenek od dawna bardzo kocha Radosława Majdana. Celebrytka na swoim Instagramie dzieli się z fanami każdą częścią życia, więc nie byłaby sobą, gdyby prezentem na 4-tą rocznicę ślubu też się nie podzieliła.

Małgorzata Rozenek płacze przez Majdana

Radosław Majdan sprezentował ukochanej wideo o nich samych, zmontowane do melodii Lady Gagi, która podobno jest "ich piosenką". Małgorzata Rozenek nie mogła powstrzymać łez, do czego sama się przyznała. 

Taką niespodziankę przygotował dla mnie Radosław z okazji 4 rocznicy ślubu. Nasza ukochana piosenka, najważniejsze momenty, siedzę i płaczę oglądając to po raz kolejny...
KOCHAM GO

- napisała Małgorzata Rozenek.

Na wideo widzimy kompilację najpiękniejszych chwil pary. Od momentu poznania się, poprzez ślub, aż do narodzin małego Henia Majdana. Widać, że Małgorzata i Radosław kwitną przy swoim boku.

Fani nie mieli wątpliwości, że takie chwile są naprawdę niesamowicie wzruszające. Niektórzy roni łzy razem z Małgorzatą.

Nosz wzruszyłam się oglądając filmik obcych ludzi w internecie. Piękna para i piękna miłość. Gratulacje
No i ryczę. Jesteście dla siebie stworzeni! Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem i okazuje się że czekali na siebie całe życie

- pisali w komentarzach.

Szczęście w oczach Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jest faktycznie widoczne na kilometr, gołym okiem. Pozostaje życzyć, by ten stan trwał jak najdłużej.

Czytaj także