18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uwaga! Kontrowersyjne

Małgorzata Rozenek spróbowała mleka z własnej piersi

09.02.2021  17:46
Małgorzata Rozenek o mleku z własnej piersi
Małgorzata Rozenek o mleku z własnej piersi Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek niedawno po raz trzeci została mamą i wyciska okres ciąży i połogu, jak cytrynę. W swoim programie "Rozenek cudnie chudnie" wyznała bardzo kontrowersyjną rzecz. Niektórym wrażliwszym osobom może zrobić się niedobrze.

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana i matką trzech synów. Nie tak dawno urodziła malutkiego Henia, a chłopczyk od pierwszych chwil życia ma szansę sam na siebie zarabiać za pomocą reklam na Instagramie. Jego przedsiębiorcza mama dba o interesy rodziny.

Po ciąży Małgorzata Rozenek stara się jak najszybciej wrócić do formy. W programie "Rozenek cudnie chudnie" korzysta z pomocy najlepszych specjalistów i regularnie decyduje się na różne wyznania. To, do czego przyznała się niedawno - wstrząśnie nawet najwierniejszymi fanami.

Małgorzata Rozenek o mleku z własnej piersi

Małgorzata Rozenek wyznała bowiem, że... spróbowała mleka z własnej piersi. Chociaż sama utrzymuje, że wydarzyło się to przypadkiem - nie bardzo możemy sobie wyobrazić, jak taki przypadek miałby wyglądać.

Ale wiesz, wczoraj przez zupełny przypadek spróbowałam swojego mleka, to jest dla mnie traumatyczne przeżycie, bo to jest disgusting. I jedyne, co mnie zszokowało, to to, jak to jest słodkie. I się dziwić, że te dzieci nie chcą pić tego cyca, to jest słodkie jak ulepek

- wyjaśniła dawna "Perfekcyjna Pani Domu".

Dietetyczka, której Małgorzata Rozenek wyjawiała trudną prawdę, również nie mogła ukryć swojego zdziwienia. Skomentowała to krótkim: "Naprawdę, nie próbowałam swojego...". W sieci roi się od komentarzy, że żona Radosława Majdana też powinna tę "przygodę" zachować dla siebie. Co o tym sądzicie?

Czytaj także