18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramaty gwiazd

Małgorzata Rozenek "trochę chora". Majdan w szpitalu!

Wojciech Kozicki
22.10.2020  19:22
Radek Majdan w szpitalu, Małgorzata Rozenek chora - celebryci walczą z koronawirusem
Radek Majdan w szpitalu, Małgorzata Rozenek chora - celebryci walczą z koronawirusem Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Radosław Majdan, czyli słynny Pysiula, trafił do szpitala, ponieważ jest chory na koronawirusa. Teraz okazuje się, że Małgorzata Rozenek trafiła na kwarantannę. Czy jest to tylko „zwykłe przeziębienie?

Radosław Majdan ma koronawirusa – gdy wczoraj gruchnęła ta wiadomość, cała Polska wstrzymała oddech. Okazało się, że były bramkarz i 48-letni mąż Perfekcyjnej Pani Domu trafił do szpitala. Natychmiast zaczęliśmy martwić się o Małgorzatę Rozenek, bo przecież na pewno miała bliski kontakt z Pysiulą!

Koronawirus u Majdanów - czy Małgorzata Rozenek jest chora na COVID-19?

Halina Majdan, czyli mama celebryty, w rozmowie z „Super Expressem wyznała, że „kamień spadł jej z serca”, ponieważ jej pociecha czuje się dobrze. Przyznała, że choroba u synka zaczęła się dość niewinnie i przypominała zwykłe przeziębienie, a dopiero później pojawiły się typowe objawy koronawirusa i problemy z płucami.

Radek nas uspokoił. Nie wszystkie wyniki są tragiczne... Niektóre wychodzą, jakby nic się nie działo, a momentami coś tam jest na tych wynikach – ujawniła Halina Majdan.

To nas jednak do końca nie uspokoiło, bo jak pisze Pudelek, pani Halina powiedziała, że Małgorzata Rozenek-Majdan „jest troszkę chora”, dopadło ją przeziębienie. Jest już na kwarantannie!

Dostała pełną opiekę, zwłaszcza ze względu na maluszka. Jest na kwarantannie, ale zorganizowała dostawy jedzenia dla Radka. Gosia tak nie jeździła po mieście jak Radek. Ze względu na maluszka dużo była w domu. On z kolei odwrotnie – wyznała pani Halina Majdan. (Super Express)

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze