perfekcyjna ochrona?

Rozenek walczy z koronawirusem. Pokazała, jak się broni

06.02.2020  10:20
Rozenek walczy z koronawirusem. Pokazała, jak się broni
Rozenek walczy z koronawirusem. Pokazała, jak się broni Fot: Instagram/Małgorzata Rozenek

Koronawirus Szaleje, a ciężarna Małgorzata Rozenek jeździ po świecie. Wie, że grozi jej niebezpieczeństwo, więc wystosowała działa. Pokazała, jak zamierza pokonać zabójczy patogen!

Małgorzata Rozenek postanowiła wyjechać z Polski. Udała się do USA, gdzie odziana w strojne stroje, w wielkomiejskim stylu pozuje na ulicach do zdjęć.

Zanim celebrytka dotarła do Nowego Jorku, postanowiła zadbać o własne bezpieczeństwo. Pani Małgorzata doskonale wie, że po świecie roznosi się zabójczy koronawirus, a najłatwiej złapać go tam, gdzie dużo ludzi.

Gdy dotarła na lotnisko, użyła specjalnych zabezpieczeń. Zarówno ona, jak i jej mąż Radosław Majdan, założyli maseczki z filtrem, które miałyby chronić ich przed wdychaniem bakterii od pokasłujących chorych.

W związku z szalejącym wirusem, nie tylko koronawirusem, ale w ogóle sezonem grypowym dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, żebyśmy mieli maseczki. No więc je mamy. Wyglądamy dziwnie, ale one maję filtr N99

- wyjaśniła w Instastory Rozenek.

Niestety, Małgosia, Radek i ich lekarz zapomnieli chyba, że koronawirus przenosi się też przez oczy (gdy dostaną się do nich bakterie), a i maseczki nie chronią nikogo w stu procentach!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Przeczytaj więcej
Komentarze