18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące teorie

Małgorzata Rozenek wraca do formy. Fani zarzucają jej STRASZNE kłamstwo

18.09.2020  09:12
Małgorzata Rozenek ofiarą hejtu
Małgorzata Rozenek ofiarą hejtu Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek dzieli się z fanami na Instagramie każdą aktywnością. Teraz celebrytka wraca do formy po ciąży, ale ludzie zarzucają jej przerażające kłamstwo. Włos jeży się na głowie.

Małgorzata Rozenek dzieli się z fanami każdą swoją aktywnością życiową. Aktualnie ze szczegółami relacjonuje na Instagramie swój powrót do formy po ciąży i porodzie. Celebrytka wygląda fantastycznie i to budzi w jej obserwatorach... niepokój i konsternację.

W internecie nie brakuje przerażających zarzutów względem braku prawdomówności Małgorzaty Rozenek. Gwiazda niedawno została po raz trzeci mamą, swojego wyczekanego synka z Radosławem Majdanem. Jej błyskawiczny powrót do formy i aktywności sprawiają jednak, że wiele osób w ogóle nie wierzy w to, iż Rozenek sama urodziła Henia!

Małgorzata Rozenek ofiarą hejtu

Niektórzy zarzucają gwieździe mistyfikację i twierdzą, że Małgorzata Rozenek w żadnej ciąży nie była. Z pewnością celebrytce, która tak długo walczyła o poczęcie za pomocą techniki in vitro - takie słowa sprawiają duży ból.

Ona w żadnej ciąży nie była!

Adoptowali dziecko i teraz udają, że sama je urodziła

Na pewno tak szybko nie da się dobrze wyglądać. Cała ta ciąża to była ściema

- to tylko nieliczne komentarze, jakie można znaleźć w internecie.

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan nie odpowiadają na takie zarzuty internautów. Zamiast tego cieszą się życiem uczuciowym i rodzinnym na oczach wszystkich hejterów.

Niedawno Małgorzata Rozenek pochwaliła się wzruszającym filmem, który Radek przygotował dla niej z okazji 4-tej rocznicy ślubu. Mamy nadzieję, że okrutne komentarze nie zburzą ich spokoju ducha.

Czytaj także