18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mówi prawdę?

Małgorzata Rozenek wypiera się retuszu. Czysta naturalność?

07.10.2021  12:39
Małgorzata Rozenek unika retuszu?
Małgorzata Rozenek unika retuszu? Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Małgorzata Rozenek wiedzie żywot wziętej celebrytki. Gwiazda twierdzi, że daleko jej do np. retuszu zdjęć. Fani są oburzeni, mają bowiem inne wrażenie, kiedy przeglądają social media dawnej Perfekcyjnej Pani Domu.

Małgorzata Rozenek w ostatnich latach kwitnie. Zawarła swój kolejny związek małżeński, tym razem z Radosławem Majdanem, niedawno na świecie powitali synka Henryka. Jej kariera również kręci się zawrotnie. Dawna Perfekcyjna Pani Domu jest teraz influencerką.

Kiedy jej social media kwitną, kobieta zapiera się, że unika retuszowania zdjęć. Trudno w to uwierzyć, kiedy widzi się jej idealne fotografie, dlatego postawa gwiazdy mocno podzieliła obserwujących ją fanów.

Małgorzata Rozenek... UNIKA RETUSZU?!

Nie raz gwiazda była przyłapywana na majstrowaniu przy fotografiach. Fani widzieli już zbyt mocno wygładzoną programem graficznym twarz, nienaturalnie wydłużone nogi czy zwężoną do granic możliwości talię. Mimo to celebrytka twierdzi, że to... sama natura.

Wychodzę z założenia, że nie komentuję bzdur na mój temat, bo bym się musiała ciągle z czegoś tłumaczyć i ciągle coś prostować. Do tej pory pojawiają się w kwestii dotyczącej mojego wieku, ktoś znajduje moją sobowtórkę...

- ubolewała Małgorzata Rozenek na antenie "Dzień Dobry TVN".

Często zarzucane mi jest robienie retuszu zdjęć. Czasem słusznie, ale w 99% niesłusznie (...) Najczęściej jeśli przerabiam zdjęcia, to filtrami, albo na suwakach zmieniam kolorystykę. Mam marzenie, że jak będę miała więcej czasu, to stworzę w domu profesjonalne studio fotograficzne

- twierdzi.

Wierzycie w jej słowa?

logo Tu się dzieje