18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W ciąży i po porodzie...

Małgorzata Rozenek zdradza całą prawdę o SEKSIE z mężem

17.06.2022  16:21
Małgorzata Rozenek opowiada o seksie z mężem
Małgorzata Rozenek opowiada o seksie z mężem Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Małgorzata Rozenek z całą pewnością bardzo kocha swojego męża - Radosława Majdana. Tam, gdzie miłość, tam również jej cielesne przejawy. Teraz fani znają już kulisy pożycia pary tak w czasie ciąży, jak i po porodzie.

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana i matką trzech synów. Nie tak dawno temu urodziła malutkiego Henia, a chłopczyk od pierwszych chwil życia ma szansę sam na siebie zarabiać za pomocą reklam na Instagramie. Jego przedsiębiorcza mama dba o interesy rodziny.

Poza tym Małgorzata Rozenek nie krępuje się opowiadać o najbardziej intymnych aspektach swojego życia z mężem. Teraz wypowiedziała się szeroko o seksie, zarówno tym w czasie ciąży, jak i tym po porodzie. 

Małgorzata Rozenek opowiada o seksie z mężem

Radosławowi zapewne to nie przeszkadza, bo para raczej chętnie obnosi się ze swoimi uczuciami w sieci. Mimo dość długiego stażu związku wciąż są sobą zafascynowani nie tylko fizycznie, ale również mentalnie. To piękne uczucie nie znające tematów tabu.

"Kocham być w ciąży. To jest najpiękniejszy czas mojego życia, ale pamiętam też czas połogu, zaraz po urodzeniu dziecka, który jest bardzo trudny. Każde kolejne urodzenie dziecka wcale tego nie ułatwiało, bo to jest niezwykle trudne, ale jest to także bardzo wzbogacające doświadczenie dla kobiety i po prostu chciałam je przeżyć" - mówi, cofając się wspomnieniami do przeszłości, mama trzech synów Stanisława, Tadeusza i Henia.

Uważam, że seks w ciąży i po ciąży to bardzo ważny element życia każdej pary i tego, że nagle z pary musimy przetransformować się na rodziców. Każda para przechodzi to po swojemu. To jest ważne, żeby przejść przez ten etap na spokojnie. Czasem warto zasięgnąć porad specjalistów

- zauważa celebrytka.

"Postrzegam intymność jako nie tylko wykonywanie fizycznych czynności. Intymność naprawdę potrafi być bardzo wieloobrazowa i nigdy, nawet przez sekundę nie miałam takiego poczucia, że tracę tę intymność z Radosławem. Mało tego, mam wrażenie, że ona przez wspólne doświadczenie rodzicielstwa jeszcze się pogłębiła" - wyznaje "Super Expressowi" Rozenek.

Zazdrościcie im takiej miłości?

Czytaj także