18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Które ładniejsze?

Małgorzata Rozenek zmieniła synkowi imię. W ostatniej chwili

17.07.2020  11:45
Małgorzata Rozenek zmieniła synkowi imię. W ostatniej chwili
Małgorzata Rozenek zmieniła synkowi imię. W ostatniej chwili Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek długo czekała na piękny moment stania się matką po raz trzeci. Kiedy jej syn przyszedł na świat, pojawił się tylko jeden problem - jak nazwać potomka?

Małgorzata Rozenek ostatecznie zdecydowała się na staropolskie imię Henryk, ale jeszcze kiedy jechała do szpitala na poród - miała w głowie zupełnie inne imię. Decyzję zmieniła w ostatniej chwili.

Małgorzata Rozenek ze związku z Jackiem Rozenkiem ma już dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Celebrytka nie ukrywa, że do staropolskich imion ma szczególnie dużą słabość.

Małgorzata Rozenek zmieniła imię synowi

Kiedy urodził się potomek jej i Radka Majdana - nie mogło być inaczej. Gwiazda wybierała imię również spośród tych tradycyjnych. Do ostatniego momentu była przekonana, że nazwie syna Franciszek. 

Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk

- podaje informator portalu Plotek.

To nie wszystko. Na mamę i synka czekała już w domu niespodzianka - ogromny plakat z imieniem Franciszek. Niestety, nie wypaliła ona przez zmianę decyzji. 

Waszym zdaniem, które imię brzmi lepiej? 

Czytaj także