18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SARS-COV-2 atakuje

Małgorzata Socha ma koronawirusa. Aktorka mówi o chorobie

21.07.2020  10:17
Małgorzata Socha zakażona koronawirusem?
Małgorzata Socha zakażona koronawirusem? Fot: Małgorzata Socha/Instagram

SARS-COV-2 atakuje w Polsce. Zakażona jest jedna z gwiazd serialu "Przyjaciółki". Magazyn Show podaje, że chodzi o Małgorzatę Sochę. Aktorka komentuje.

Koronawirus na planie "Przyjaciółek" - grzmiały kilka dni temu nagłówki w polskich mediach. Fani serialu Polsatu usłyszeli, że jedna z gwiazd zakaziła się niebezpiecznym patogenem, a cała produkcja musiała wstrzymać przez to prace i poddana jest kwarantannie.

Długo nie było wiadomo, kto zachorował, jednak po pewnym czasie pojawiła się plotka, że chodzi o Małgorzatę Sochę. Informację tę jako pierwszy podał magazyn "Show", który powołuje się na wypowiedź menadżera gwiazdy. Czy to prawda?

Socha mówi o chorobie

Informację o zakażeniu potwierdzonym u aktorki "Show" podał w poniedziałek 20 lipca. Chwilę później Małgorzata Socha odniosła się do tych doniesień na łamach "Twojego Imperium". Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów...

Nie zdradzę, kto zachorował, to dane poufne. Jest pandemia, każdy może zachorować - oznajmiła.

Kto jeszcze jest chory? Na pewno nie Magdalena Stużyńska, która już wcześniej opowiedziała o swoim negatywnym wyniku testu.

Nie mam COVID. Testy dwukrotnie pokazały negatywny wynik. Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć. To, że się nie zaraziłam, nie znaczy, ze wirusa nie ma, jak twierdzą niektórzy. „Otarłam się” o niego blisko - i uwierzcie: oczekiwanie na wynik testu nie jest przyjemnym czasem. Uważajcie na siebie i na innych, proszę

- napisała na Instagramie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze