18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie WOW

Małgorzata Socha ma wielki majątek. Jej zarobki Was zmrożą

10.05.2021  21:48
Małgorzata Socha jest milionerką
Małgorzata Socha jest milionerką Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Socha nie może narzekać na swój status materialny. Jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd ma wielki majątek, którego stale przybywa. Kiedy poznacie te liczby, będziecie pod dużym wrażeniem.

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej lubianych i rozchwytywanych polskich aktorek. Artystka nie może narzekać na brak pracy, a co za tym idzie - może być prawdziwie dumna ze swoich zarobków. Te są całkiem zawrotne.

Małgorzata Socha od lat pojawia się w najbardziej hitowych filmach i serialach. Dodatkowo kobieta jest stale obecna w mediach społecznościowych, gdzie ma nieprzerwany kontakt z fanami. Na Instagramie obserwuje ją niemal milion użytkowników - to świetny wynik!

Małgorzata Socha jest MILIONERKĄ

Wielka popularność w dzisiejszym świecie przekłada się na pokaźne zarobki, których można jej pozazdrościć. Tym samym majątek Małgorzaty Sochy liczony jest nie w tysiącach, a MILIONACH. Gwiazda jest jedną z najbardziej zamożnych celebrytek.

Dodatkowo Małgorzata Socha jako przedsiębiorcza żona i matka - nie poprzestaje wyłącznie na pracy artystycznej. Od kilku lat reklamuje również znane wszystkim Agata Meble, a także zdarzyło jej się promować biżuterię Apartu - za to wszystko dostaje niemałe pieniądze.

Za reklamy mebli otrzymywała nawet 500 tysięcy złotych rocznie. Za promowanie biżuterii dostaje ok. 300 tys. zł rocznie - ponieważ to nie jedyne jej źródła dochodu, skala zarobków zdaje się przekraczać poziom pojmowania zwykłego, szarego obywatela.

Za role w serialach "Przyjaciółki", a także "Na wspólnej" inkasuje nawet do 300 tysięcy złotych rocznie. Z kolei za główną rolę w filmie "Jak Poślubić Milionera?" aktorka miała otrzymać 200 tysięcy złotych. To czyni Małgosię Sochę niekwestionowaną milionerką - przy tym wszystkim udaje jej się uniknąć występów w show, których treści można uznać za niekoniecznie poważne lub wręcz ośmieszające.

Pozostaje pogratulować i podziwiać.

Czytaj także
Przeczytaj więcej